خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
پیش از ظهر امروز یک کارگر ساختمانی 50 ساله به دلیل عدم بارگیری ایمن نیسان وانت به زیر انبوهی از میلگردهای ساختمانی محبوس شده بود که با سرعت عمل نیروهای آتش نشان جان سالم به در برد. محبوس شدن کارگرساختمانی در زیر انبوهی از میلگرد محمد شریعتی در گفتگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: حوالی ساعت 11 و7 دقیقه پیش از ظهر امروز یک مورد واژگونی خودرو نیسان وانت در خیابان چهار باغ خواجو به سامانه 125 اطلاع داده شد که بلافاصله اکیپ ایستگاه شماره 5 در محل حادثه حاضر شدند.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان ادامه داد: اکیپ عملیاتی این سازمان، پس از رسیدن به محل حادثه با صحنه واژگونی خودرو نیسان حامل میلگرد و ریخته شدن میلگردها به روی کارگر 50 ساله روبرو می شوند.
به گفته وی علت حادثه عدم رعایت نکات ایمنی در بارگیری و تخلیه میلگرد بوده و به دلیل عدم شرایط مناسب برای برشکاری میلگردها آتش نشانان با استفاده از سیستم های پنوماتیک و جکهای مخصوص اقدام به نجات شخص مصدوم از زیر میلگردها کردند.
شریعتی با اشاره به اینکه فرد مصدوم در هنگام رسیدن نیروهای آتش نشان علائم حیاتی نداشت، خاطر نشان کرد: با تلاش آتش نشانان و همکاری نیروهای اورژانس حاضر در محل، عملیات احیاء قلبی «CPR» بر روی این فرد انجام شده و جان دوباره به کارگر 50 ساله بر می گردد. /01178/142/5

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469755

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم