خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
با وجود استعفای کارلوس کی‌روش از سرمربیگری تیم ملی اکثر اهالی فوتبال نگرانی خاصی بابت این موضوع ندارند و پیش‌بینی می‌کنند که مرد پرتغالی در ایران ماندنی شود. فعلاً هیچ‌کس دلشوره ندارد به گزارش ایمنا، کارلوس کی‌روش شب گذشته از امارات به ایران بازگشت تا شمارش معکوس برای تشکیل جلسه او با مهدی تاج  درباره ادامه یا قطع همکاری با فدراسیون فوتبال آغاز شود.
جالب آنکه تصمیم‌گیری درباره وضعیت همکاری کی‌روش با فدراسیون دست‌کم فعلاً جزو خبرهای داغ فوتبال ایران نیست و اکثر فوتبالدوستان و رسانه‌ها این روزها بیش از آنکه دغدغه ماندن یا نماندن کی‌روش را داشته باشند سرگرم پیگیری اخبار نقل و انتقالات نیم‌فصل هستند.
این بی‌تفاوتی نسبی نه به خاطر مخالفت قاطع هیأت رئیسه فدراسیون با استعفای کی‌روش که بیشتر ریشه در سابقه‌ای دارد که مرد پرتغالی در گذشته از حیث استعفا از خود به جای گذاشته است. همین سوابق قبلی باعث شده است تا اکثر اهالی فوتبال درباره جدایی احتمالی او از تیم ملی نگرانی خاصی نداشته باشند و پیش‌بینی کنند که کی‌روش علیرغم همه حرف و حدیث‌ها در ایران ماندنی شود و به کار خود در تیم ملی ادامه دهد.
با این وجود، هیچ چیز غیرممکن نیست و این احتمال هرچند اندک اما به هر حال وجود دارد که کی‌روش برخلاف دفعات قبلی برای گرفتن امتیازات بیشتر و به کرسی نشاندن نظراتش استعفا نداده باشد و این بار واقعاً عزمش برای جدایی جزم باشد.
15112/118/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469657

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم