خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
سجاد شهباززاده خبری خوش به استقلالی‌ها برای جذب ستاره مدنظر منصوریان مهاجم ایرانی آلانیا برای جدایی از این تیم درخواست جدایی کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سجاد شهباززاده که اول فصل از باشگاه استقلال به آلانیا پیوسته بود با توجه به شرایطی که در این باشگاه دارد درخواست جدایی خود را تحویل مدیران این باشگاه داد. سجاد شهباززاده در نیم فصل حضورش در آلانیا اسپور کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرد اما بازی پایانی نیم فصل اول او با زدن اولین گلش در سوپرلیگ ترکیه همراه بود، بازی ای که در آن موفق شد در شکست 5 بر یک آلانیا اسپور برابر گالاتاسرای با یک ضربه سر دیدنی تک گل تیمش را به ثمر برساند.

آنچه که مسلم است سجاد شهباززاده از بین پیشنهادهایی که از خارج از کشور و استقلال به دستش رسیده باید یک انتخاب بزرگ برای آینده فوتبالش داشته باشد و البته هر تصمیمی که او بگیرد باید با موافقت آلانیااسپور همراه باشد.

استقلالی ها که به شدت به دنبال برگرداندن شهباززاده به ایران هستند، حالا باید جدی تر از گذشته مذاکرات خود را با این مهاجم گلزن ادامه بدهند تا بتوانند این بازیکن را در نیم فصل دوم آبی پوش کنند. در صورتی که شهباززاده تصمیم بگیرد به جمع استقلالی ها اضافه شود، در نیم فصل دوم پیراهن شماره 10 این تیم را برتن خواهد کرد.

ورزش سه

450

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469638

خبر فوق مربوط به رسانهجام نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم