خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: شروط اصلاح‌طلبان برای حمایت از کاندیداتوری روحانی در دوران فقدان آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اصلاح‌طلبان روحانی را به شرطی برای یک دوره دیگر همراهی می‌کنند که رئیس جمهور بخشی از وعده‌هایش را در مورد معیشت و اقتصاد عملى کند.

شهاب الدین طباطبایی فعال سیاسی اصلاح طلب درباره رویکردهای اصلاح طلبان در دوران فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس اظهار داشت: درست است که اصلاح طلبان پشتوانه روانى و عاطفى شان را از دست داده اند، امّا انتخابات آینده را به شرط آرام ماندن فضا با کاندیداتورى حسن روحانى خواهند برد.

وی تصریح کرد: مردم به ویژه طرفداران اصلاح طلبان حالا که مرحوم آیت الله هاشمی ناخواسته روحانی را تنها گذاشته، براى جبران این خلأ و نشان دادن حمایت شان از آیت الله رییس جمهور را برای یک دوره دیگر همراهی می کنند به شرط آنکه اول همه مردم احساس کنند بخشی از وعده ها در مورد معیشت و اقتصادشان عملى شده است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرط دوم اینکه منافع ملى براى همه گروه ها اولویت نخست باشد و شرط سوم نیز این است که آرامش و تدبیر بیش از پیش حاکم باشد، به این شرط ها البته می توان اگرها و شرط هاى دیگرى نیز اضافه کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469595

خبر فوق مربوط به رسانهفارس نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم