خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
جلسه نقد داستان «لیتیوم کربنات»  جمعه، 24 دی‌ماه در سرای ناشران قم برگزار می‌شود. جلسه نقد داستان «لیتیوم کربنات» برگزار می‌شود

به گزارش لیزنا، بر اساس اعلام روابط عمومی خانه کتاب، داستان «لیتیوم کربنات» با حضور بهاره ارشد ریاحی، نویسنده اثر،  مهدی کفاش و ابراهیم  اکبری دیزگاه نقد و بررسی می‌شود.

مجموعه ‌داستان «لیتیم کربنات» از بهاره ارشد ریاحی منتشر شده است. این داستان‌ها دارای حال و هوایی هستند که بیماری و به نوعی جنون در آن‌ها دیده می‌شود که با نگاهی به عناوین داستان‌ها نیز می‌توان این استنباط را داشت.

این کتاب شامل 12 داستان کوتاه «قبر»، «لیوان یکبار مصرف نیمه‌پر»، «قتل در یک شب برفی»، «گفتین چند سالتونه؟»، «پل معلّق»، «سردرد، زیر چراغ‌های روشن شب»، «شب، افتاده در آب دیگر نفس نمی‌کشد»، «انگار دو رج ـ کاموای خونی»، «قرص خواب»، «مروارید کبود»، «خاک، زیر ناخن» و «من، تنها مادری هستم که لبخند نمی‌دانم» است.

 علاقمندان می توانند برای شرکت در جلسه نقد کتاب«« لیتیوم کربنات»  ساعت 15:30 به آدرس  قم، بلوار معلم، مجمع ناشران، طبقه سوم، سرای ناشران مراجعه کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469442

خبر فوق مربوط به رسانهلیزنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم