خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
با حکم تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، عوامل قاچاق سوخت در این استان به پرداخت 25 میلیارد ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی،‌ محمد حسین اشرفی سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: پس از کشف 373 هزار و 920 لیتر نفت گاز قاچاق توسط ماموران گمرک چابهار، پرونده به منظور رسیدگی به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان ارجاع شد.

وی افزود: ماموران گمرک چابهار 2624 بشکه گریس را به ظن قاچاق توقیف و در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان گمرک و اداره استاندارد مشخص شد 75 درصد این محموله شامل 373 هزار و 920 لیتر نفت گاز است.

اشرفی اظهار داشت: پس از انجام مراحل دادرسی و بررسی‌های کارشناسی محموله 373 هزار و 920 لیتری نفت گاز قاچاق، تخلف محرز شد.

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان تأکید کرد:‌ بر همین اساس علاوه بر ضبط سوخت مکشوفه، عوامل قاچاق جمعاً به پرداخت 25 میلیارد ریال جریمه در حق صندوق دولت محکوم شدند.


لینک کوتاه: betanews.ir/news/469419

خبر فوق مربوط به رسانهشفاف می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم