خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
یک مرد روانی تمام اعضای خانواده‌اش را به قتل رساند و سپس خودکشی کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ، پیدا شدن بقایای سوخته 5 نفر در خاکستر های آتش خانه ای در اورگون آمریکا باعث باز شدن پرونده قتل و خودکشی در اداره پلیس این ایالت شد.

5678933_547

بر اساس گزارش پلیس، پزشکی قانونی این اداره پلیس اعلام کرده است که جنازه این 5 نفر که 3 نفر از آن ها بچه بوده اند، متعلق به یک خانواده است که در کالبدشکافی مشخص شده است که 3 بچه این خانواده با گلوله به قتل رسیده اند و زنی که جنازه او کشف شده است در اثر خفگی جان خود را از دست داده است.

5678934_110

5678935_190

بر اساس این گزارش، نیروهای پلیس پس از تأیید هویت این جنازه ها، اعلام کردند که مردی هم که جنازه او در خانه سوخته کشف شده بود، با برخورد گلوله ای به سر خود مرده است که همین مسئله باعث به وجود آمدن نظریه قتل و خودکشی شده است.

به گزارش دیلی میل، نیروهای پلیس درباره علت مرگ اعضای خانواده کروکر گفته اند که پدر خانواده ابتدا همسر خود را خفه کرده است و سپس جان هر سه فرزند خود را با اسلحه گرفته است و بعد از آتش زدن خانه به سر خود شلیک و خودکشی کرده است.

گفتنی است؛ مأموران آتش نشانی در این باره اعلام کرده بودند که آتش گرفتن خانه عمدی بوده است.

5678936_102

لینک کوتاه: betanews.ir/news/469102

خبر فوق مربوط به رسانهجام جم آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم