خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 551
تشییع هاشمی رفسنجانی

سلامت آنلاین- سرپرست اورژانس کشور گفت: ۵۸۵ ماموریت اورژانسی ویژه مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی انجام شد.

به گزارش سلامت آنلاین دکتر پیرحسین کولیوند اظهار داشت: امروز در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی توسط اورژانس کشور ۵۸۵ ماموریت انجام شده است که تنها ۱۵ مورد آنها لغو شده است.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: ۵۴۷ مورد از مراجعه ها در محل فوریت های پزشکی مورد درمان قرار گرفته اند. از این تعداد ۲۳ مورد نیز به مراکز درمانی منتقل شدند که یک مورد از آنها به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شده است.

دکتر کولیوند خاطرنشان کرد: همچنین یک مورد به بیمارستان بهارلو، یک مورد به بیمارستان خاتم الانبیا، یک مورد به بیمارستان شهدای هفتم تیر و سه مورد نیز به بیمارستان فیروز آبادی منتقل شده است.

وی افزود: دو مورد به بیمارستان ناجا و ۱۴ مورد نیز از مراجعه ها به بیمارستان فیروزگر منتقل شده اند. همچنین در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی ۱۳۶ کد دستگاه در مراسم مستقر بوده اند.

وی افزود: ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۵۲ دستگاه آمبولانس و ۳۰ دستگاه موتورلانس در اورژانس تهران مستقر بوده اند، همچنین از استانها و شهرستانهای تابعه تهران نیز ۵۰ دستگاه آمبولانس اعزام شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/468886

خبر فوق مربوط به رسانه سلامت آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم