خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
هجمه‌ها به قوه قضائیه معلول برخورد این قوه با فتنه‌گران و مرتبطان با برخی از دولتمردان است که این برخورد برای آقایان قابل تحمل نیست. آیت‌الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، پشت پرده هجمه‌های اخیر به قوه قضائیه را اهداف انتخاباتی دانست و گفت: غیر از انتخابات هدف دیگری در کار نیست. وی افزود: این هجمه‌ها معلول برخورد قوه قضائیه با فتنه‌گران و مرتبطان با برخی از دولتمردان است که این برخورد برای آقایان قابل تحمل نیست و سبب افشای ماهیت آنها می‌شود، از این رو به نوعی انتقام‌گیری می‌کنند تا دستگاه قضا را بترسانند و ارعاب کنند که این قوه نتواند به وظایف خود عمل کند.

امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه کسانی که در قوه قضائیه پرونده دارند و محکومیت پیدا کردند طبیعی است که نسبت به این قوه نگاه منفی پیدا می‌کنند، اظهار داشت: افراد با اینگونه برخوردها در پی این هستند که آرای تمام محکومان قوه قضائیه را به سوی خود جذب کنند. وی ادامه داد: منطق صحیح و سیاستمداری در این مملکت اقتضا می‌کند که قوا به جان یکدیگر نیفتند، بلکه باید یکدیگر را تأیید کرده و همگرایی داشته باشند تا اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران به خوبی پیش رود. آیت‌الله حیدری با اشاره به عملکرد دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد ابراز داشت: اگرچه امکان دارد در برخی از سطوح قوه قضائیه کاستی‌هایی مشاهده شود اما در مجموع روند قوه قضائیه روند خوبی بوده و بحمدالله در مقابل مفاسد اقتصادی مواضع بسیار خوبی داشتند. وی عنوان کرد: دستگاه قضا از دانه درشت‌ها به هیچ وجه نترسید و آنها را محاکمه کرد و همین سبب شده که افرادی به حمایت از مفسدان اظهارات نسنجیده‌ای نسبت به دستگاه قضا و رئیس قوه قضائیه داشته باشند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/468875

خبر فوق مربوط به رسانهجوان آنلاین می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم