جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ «آیت الله حبیب الله مهمان نواز» نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، «حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد و «محمدرضا صالحی» استاندار خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم استان، مسئولان و کارکنان ادارات و نهادها برای شرکت در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی دعوت به عمل آوردند که متن این پیام به شرح ذیل است:


بسم الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت بزرگ مرد انقلاب و سیاست، مظهر صبر و استقامت، آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری(مد ظله العالی) باعث تاثر و تالم فراوان گردید.


چهره محبوب و آشنای مردم و غمخوار کشور و انقلاب که نقش بی بدیل ایشان در طول سال های مبارزه و تلاش فراموش نشدنی است. از تحمل مرارت ها و زندان و شکنجه جلادان رژیم ستمشاهی تا نقش آفرینی در مقاطع حساس پس از انقلاب اسلامی وحضور در عالی ترین سطوح نظام در مجلس شورای اسلامی، جانشینی فرماندهی کل قوا، خدمت صادقانه وتلاش مستمر در طول دوران ریاست جمهوری، حضور در ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، مجلس خبرگان رهبری، انجام کارهای بزرگ با تدبیری مثال زدنی و حراست عاشقانه از خط امام و رهبری ایشان را به استوانه نظام تبدیل کرده بود .

اکنون این یاردیرین امام و رهبری از میان ما رفت و ملت شریف ایران را در فقدان خود مغموم کرده است.

بدینوسیله ضمن عرض تسلیت این غم جانکاه به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفداه) ،مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،ریاست محترم جمهور و ملت شریف ایران مخصوصاً مردم عزیز خراسان شمالی از عموم مردم استان، مسئولان و کارکنان ادارات و نهادها دعوت می شود در مراسم بزرگداشت این عالم برجسته که در روز چهارشنبه مورخ 95/10/22 از ساعت 10 تا اذان ظهر در محل مسجد انقلاب شهرستان بجنورد برگزار می شود، شرکت کنند.

پایان پیام/71 ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/news/468792

خبر فوق مربوط به رسانهشبستان می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم