خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
حزب مردم سالاری تکاب به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد. حزب مردم سالاری تکاب به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
"من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله الیه فمنهم من قضی نهبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا"
🔹 امیر کبیر جمهوری اسلامی ایران عروج کرد.
🔹 نفسها در سینه بند آمده بود، چشمها از دیدن و گوشها از شنیدن خبر ناگوار و غیرمتتظره عاجز بودند؛ هنوز مردم ایران از بهت و حیرت خبر بستری شدن یار دیرین امام و رهبری رها نشده بودند که ناگهان خبر "یار امام به ملکوت اعلی پیوست" در فضای مجازی پیچید و غم و اندوهی جانگداز بر دلها و جانهای مردم ایران مستولی گشت.
🔹 چه سخت است تحمل این مصیبت عظمی مگر با تسلیم در برابر سنت تبدیل ناپذیر الهی "و ما بدلوا تبدیلا" و سفارش خداوند به صبر در مصائب.
🔹 آری روح بزرگمرد مبارز دوران عسرت و غربت نهضت اسلامی خمینی کبیر (ره) حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی از جهان خاکی پرکشیده به ملکوت پیوست و در سینه خود صندوقچه ای از اسرار نظام را همراه برد.
🔹 حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی سیاستمدار بزرگ قرن و عصاره انقلاب اسلامی بود که چون ستونی محکم و استوار از انقلاب و نظامی که خود در به وجود آمدنش مجاهدت های فراوانی کشیده بود با عزمی راسخ و ایمانی مستحکم، فداکاری و جانفشانی نموده و از این رهگذر آماج انواع هجمه ها از جانب دشمنان قسم خورده انقلاب در پیش و پس از انقلاب قرار گرفت ولی هیچ گاه خسته نشد بلکه خستگی را خسته کرد.
🔹 آیت الله هاشمی رفسنجانی علیرغم راسخ و استوار بودن در برابر دشمنان نظام و بعضاً نارفیقان، به مرد اعتدال نیز شهره بود. به طوری که ارتباط مستمری بود میان مردم و حاکمیت با دانشگاه و حوزه و حتی میان قوای سه گانه برای ایجاد وحدت و همدلی بیشتر و نیز صدای بلند ملت بود که اینک ناباورانه خاموش شده است.
🔹 آیت الله هاشمی رفسنجانی با ثبات و پایمردی خود در دفاع از منافع مردم صداقت و وارستگی خود را به اثبات رسانید و مصداق آیه شریفه "من المومنین رجال صدقوا ماعاهدو الله الیه" گردید.
🔹 حزب مردم سالاری شهرستان تکاب با دلی پرخون و قلبی آکنده از اندوه این ضایعه مصیبت بار را به محضر ملت شریف ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض نموده و سوگوار ارتحال آزادمرد تاریخ و اندیشمند بزرگ حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی هستیم.
عاش سعیدا ومات سعیدا
محمدعلی خالق نژاد
دبیر حزب مردم سالاری شهرستان تکاب

لینک کوتاه: betanews.ir/news/468740

خبر فوق مربوط به رسانهفریادگر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم