خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
مردی که پدر و پسری را با ضربه گلوله در شهرستان ایرانشهر به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز سه شنبه اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی ایرانشهر در تاریخ پنجم دی از قتل پدری 45 ساله و فرزند 23 ساله اش بر اثر اصابت گلوله توسط سرنشینان یک دستگاه پژو 405 با خبر شدند.
وی افزود: مقتولان در هنگام قتل با یک دستگاه پراید در خیابان کارگر این شهرستان در حال تردد بودند.
وی ادامه داد: پس از وقوع این قتل اقدامات تخصصی پلیس برای شناسایی متهمان آغاز شد.
فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: کارآگاهان پلیس در تعاقب پایش های تخصصی و میدانی، سرنخ هایی از دخالت یک فرد سابقه دار در این جرم به دست آوردند.
سرهنگ جلیلیان افزود: پس از چندین روز اقدامات فنی شبانه روزی، کارآگاهان پلیس شب گذشته یکی از ضاربان را شناسایی و در منزلی در شهرستان ایرانشهر دستگیر کردند.
وی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده 42 سال سن دارد گفت: ماموران پلیس در بازرسی از محل سکونت وی یک دستگاه پژو 405 که تحت تعقیب مراجع قضایی تهران بود را کشف کردند.
وی اظهار داشت: این متهم حرفه ای در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس به ارتکاب این قتل با همکاری 2 نفر دیگر اعتراف و انگیزه خود از ارتکاب این جرم را دخالت این فرد در قتل یکی از بستگانش در بهار سال گذشته عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه متهم به مراجع قضایی معرفی شده است خاطرنشان کرد: تلاش های گسترده پلیس برای دستگیری سایر متهمان همچنان ادامه دارد./

پلیس

لینک کوتاه: betanews.ir/news/468526

خبر فوق مربوط به رسانهتدبیر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم