خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری رسا، آیت الله عبدالامیر قبلان نایب رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان در پیامی، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

وی تصریح کرد: آیت الله رفسنجانی عمر شریف خود را در راه خدمت به امت اسلامی و یاری ملت ها و تلاش برای اعتلای کلمه دین صرف کرد.

این عالم لبنانی افزود: این فقید از نمادهای بزرگ جهان اسلام به شمار می رفت و نقش پررنگی در پیروزی انقلاب اسلامی و برپایی جمهوری اسلامی ایران برعهده داشت و از ستون های این نظام محسوب می شد.

آیت الله قبلان این ضایعه را به حضرت آیت الله خامنه ای، مراجع تقلید، حوزه های علمیه و دکتر حسن روحانی تسلیت گفت و رحمت و بهشت را برای این فقید و حفظ ملت و علمای ایران و جهان اسلام را از خداوند متعال خواستار شد.

شیخ احمد القطان رییس جمعیت قولنا و العمل لبنان نیز با صدور پیامی به رهبر معظم انقلاب اسلامی و سفیر ایران در بیروت، ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

وی نقش رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دستاوردهای بزرگ جمهوری اسلامی را پررنگ خواند و رحمت واسعه برای این فقید و صبر و پاداش را برای خانواده آیت الله هاشمی از خداوند متعال خواستار شد./980/ب902/د

لینک کوتاه: betanews.ir/news/468235

خبر فوق مربوط به رسانهرسا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم