خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
نیروهای یمنی موفق شدند با مقاومت شدید در مقابل حملات مزدوران وابسته به رژیم سعودی، ۲۵۰ تن از این مزدوران را به هلاکت برسانند.

به گزارش سرویس بین الملل صاحب نیوز، صدها تن از مزدوران وابسته به رژیم سعودی حملات وسیعی را علیه مواضع نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در مناطق «کهوب و ذباب» در منطقه «باب المندب» را آغاز کردند.

نیروهای یمنی مستقر در منطقه موفق شدند با اشرافیت کامل بر منطقه در مقابل تجاوزات مزدوران ایستادگی کنند و حدود 250 تن از مزدوران از جمله فرمانده سرشناس مزدوران را به هلاکت برسانند و 400 تن دیگر را زخمی کنند.

در این عملیات نیروهای یمنی موفق شدند 15 خودروی نظامی وابسته به امارات را منهدم کنند و سرنشیان این خودروها را نیز به هلاکت برسانند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در جریان درگیری چند روز اخیر بین نیروهای یمنی با مزدوران وابسته به رژیم آل سعود در منطقه «باب المندب» بیش از 30 خودروی زرهی وابسته به مزدوران منهدم شده است.

به گفته منابع یمنی، مزدوران وابسته به رژیم سعودی تعدادی از زخمی های خود را به بیمارستان های استان عدن منتقل کرده اند و اجساد همرزمان خود را در منطقه ترک کرده اند.

از مناطق جنوبی عربستان سعودی خبر می رسد، نیروهای یمنی مستقر در استان نجران عربستان موفق شدند بعد از شناسایی اتاق عملیات نظامیان رژیم سعودی در گذرگاه «الخضراء»، این گذرگاه را مورد هدف قرار دهند که در اثر این حمله شش نظامی سعودی از جمله «محمد جوذم» فرمانده گردان «الشدادی» را به هلاکت رسانند.

در منطقه «جیزان» عربستان نیز، یگان توپخانه ای ارتش یمن موفق شدند مواضع نظامیان رژیم سعودی را در منطقه «الخشل» مورد هدف قرار دادند که در اثر این حملات تعدادی از نظامیان رژیم کشته و زخمی شدند.
انتهای پیام/ الف

لینک کوتاه: betanews.ir/news/467789

خبر فوق مربوط به رسانهصاحب نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم