خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش عصر امروز، اباذر عمرانی فر، رییس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(س) ، از آغاز ثبت نام این مؤسسه در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد و گفت: به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، جامعه الزهرا(س) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از خواهران واجد شرائط در ه تمام مقاطع تحصیلی طلبه می پذیرد.


رییس اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(س) بیان کرد: جامعه الزهرا(س) در سطح های مختلف تحصیلی شامل سطح دو (کارشناسی)، سطح سه (کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) طلبه می پذیرد.


وی با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در سطوح مختلف رشته های جامعه الزهرا (س) دفترچه راهنما را مطالعه کنند، عنوان کرد: ثبت نام تنها از طریق سامانه پذیرش امکان پذیر است.


عمرانی فر اظهار داشت: متقاضیان می توانند برای ثبت نام از روز یکشنبه، ۱۹ دی ماه تا سوم بهمن ماه سال جاری از طریق سامانه پذیرش به آدرس الکترونیکی http://paziresh.jz.ac.ir/‎ اقدام کنند.


وی، زمان برگزاری آزمون را اول اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در سراسر کشور عنوان کرد و افزود: داوطلبان می توانند در صورت نیاز، در روزهای اداری به جز پنج شنبه ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح با شماره های ۳۲۱۱۲۲۲۲ ۰۲۵و ۰۲۵۳۲۱۱۲۴۴۴ تماس بگیرند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/467721

خبر فوق مربوط به رسانه عصر امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم