جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی تهران، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 در ساعت 10:11 دقیقه صبح امروز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 28 سازمان آتش نشانی تهران روانه محل حادثه در بزرگراه شهید چراغی، روبروی مجتمع پردیس شدند.

حسین طاهری فرمانده آتش نشانان ایستگاه 28 در این باره اظهار داشت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد درقسمت راهروی ورودی یک ساختمان قدیمی ساز به علت فروکش ناگهانی زمین کف راهرو، گودالی به عمق تقریبی 2 متر ایجاد شده و یک دستگاه موتور سیکلت نیز در درون آن سقوط کرده است.

وی علت فروکش زمین را از سوی کارشناسان آتش نشانی دردست بررسی ذکر کرد و افزود: آتش نشانان با حضور در محل با استفاده از تجهیزات آتش نشانی، موتورسیکلت را از داخل گودال بیرون آوردند.

طاهری با اعلام این که این حادثه مصدومی نداشت، تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن کردن محل، با استفاده از نوار هشدار دهنده مانع تردد افراد در این محیط شدند و از ساکنان ساختمان خواستند که برای پیشگیری از حوادث نسبت به مرمت آن اقدام کنند.موافقم + 1 مخالفم - 1

لینک کوتاه: betanews.ir/news/467000

خبر فوق مربوط به رسانهحقوق نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم