خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
حیات درختان، یعنی حیات جنگل‌ها و حیات جنگل‌ها یعنی حیات انسان و ما برای حیات هرسه آنها به آب نیاز داریم. حیات درختان، یعنی حیات جنگل ها و حیات جنگل ها یعنی حیات انسان و ما برای حیات هرسه آنها به آب نیاز داریم.
پس چرا به راحتی اسراف می کنیم ؟ چرا به این مایه با ارزش حیات ، اهمیت نمی دهیم ؟ چرا مصرف بهینه آب را از خودمان شروع نمی کنیم ؟اگر مانند بسیاری از امور روزمره مان که متاسفانه به فکر دیگران نیستیم ، لااقل در این مورد بخصوص به فکر خودمان باشیم .به فکر سرزمین مان ایران که این روزها در بحران عمیق کم آبی به سر می برد و اگر همه ما اینگونه که رفتار می کنیم ادامه دهیم،تمام دریاچه ها و چشمه های ما به کویری خشک بدل خواهد شد.
چرا از شرایط دریاچه ارومیه، تالاب هامون و... درس نمی گیریم . این وضعیت می تواند برای همه جای کشور عزیزمان ایران اتفاق افتد .
با شما هستم ، ای مردان و زنان سرزمینم.
روزی فرا خواهد رسید که دیگر پشیمانی من و تو سودی ندارد .و درد بی آبی را درمان نمی کند .روزی که آب به کیمیا و رویت دشت و صحراهای پر آب به معجزه تبدیل می شود.
خوب من اگر می خواهی که ایرانت به چنین روزی گرفتار نشود، از همین امروز از خودت آغاز کن و نگذار این سرزمین به کویر مبدل شود.
نگذار در برابر آیندگان شرمنده باشی . تو در برابر حفظ آب مسئولی. پس از تو می خواه که مسوولیت را درست انجام دهی . فقط لحظه ای به بی آبی فکر کن . به سرزمینی بدون آب فکر کن . تصور کن که دیگر آب نباشد، درخت نباشد، جنگل نباشد . آیا در این جهان دیگر می تواند، انسان باشد؟

لینک کوتاه: betanews.ir/news/465503

خبر فوق مربوط به رسانهفریادگر می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم