خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
Mandatory Credit: Photo by Larry Marano/REX/Shutterstock (7423670at) Cher Cher campaigns for Hillary Clinton, Miami, USA - 07 Nov 2016 سینمای جهان

«شِر» بازیگر و خواننده آمریکایی در فیلمی که برای شبکه لایف تایم ساخته می شود، نقش یکی از شهروندان شهر بحران زده واقع در ایالت میشیگان را ایفا خواهد کرد.

به گزارش بانی فیلم به نقل از ورایتی، شِر (Cher) خواننده ۷۰ ساله در فیلم تلویزیونی لایف تایم در مورد بحران آلودگی آب در شهر فلینت واقع در ایالت میشیگان با عنوان «فلینت» نقش آفرینی خواهد کرد.

علاوه بر ایفای نقش اصلی، شر همچنین همراه با کرگ زادان، نیل مرون و کیتی کوریک مسئولیت تهیه کنندگی اجرایی فیلم را بر عهده دارد. بروس بِرِسفورد کارگردان فیلم است و باربارا استپانسکی فیلمنامه آن را می نویسد. هنوز به طور رسمی چراغ سبز ساخت این فیلم تلویزیونی (که خبر ساختش نخستین بار در فصل بهار گذشته اعلام شد) داده نشده، اما انتظار می رود مراحل تهیه آن از همین فصل بهار آغاز شود. سونی تلویژن استودیوی پشت این فیلم است.

بر خلاف دیگر فیلم های تلویزیونی لایف تایم، انتظار می رود این پروژه یک درام حقیقت محور باشد. این فیلم رخدادهایی را مورد بررسی قرار می دهد که منجر به آلوده شدن آب این شهر شدند و در ادامه روی سیاست هایی نور می تاباند که با مدیریت بد به آن دامن زدند. عنصر انسانی داستان هم شهروندانی خواهند بود که ماه ها زجر کشیدند و نادیده گرفته شدند. شر نقش یکی از شهروندان محلی فلینت را بازی می کند که خانواده اش تحت تاثیر بحران آب شهر قرار گرفت.

این پروژه با اقتباس از داستان جاش سنبرن در مورد بحران آلودگی آب این شهر برای مجله تایم ساخته می شود که در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ منتشر شد. زادان و مرون از طریق کمپانی تهیه خودشان یعنی استوری لاین انترتینمنت حقوق رسمی این مقاله را خریداری کردند. مارک نیکلسون که این کمپانی را هدایت می کند، فیلمنامه استپانسکی را بهبود بخشید و همچنین یکی از تهیه کنندگان این فیلم تلویزیونی هم خواهد بود.

این فیلم پروژه ای متفاوت برای زادان و مرون است که به خاطر تهیه کردن بسیاری از نمایش های تلویزیونی جوایز اسکار و دیگر موزیکال های زنده پرانرژی از جمله «Hairspray Live!»، «The Wiz Live!» و «پیتر پن زنده!» محصول شبکه ان بی سی شناخته می شوند. این دو همچنین روی مجموعه های با تم موضوعی برادوی شبکه ان بی سی مثل «اسمش» هم کار کرده‌اند و برنامه جدید این شبکه یعنی «بای بای بردی!» با حضور جنیفر لوپز را تهیه خواهند کرد.

«فلینت» بازگشتی به بازیگری برای شر خواهد بود که آخرین نقش آفرینی سینمایی اش مربوط به فیلم سال ۲۰۱۰ «برلسک» می شود. در آن فیلم، او مقابل کریستینا آگویلرا بازی کرد. پیش از آن فیلم، آخرین پروژه او در سال ۲۰۰۳ بود. با این حال این فیلم شبکه لایف تایم پروژه ای است که برای شر ارزش شخصی دارد و او نسبت به موضوع آن متعهد است. این ستاره مدتی است که از طریق رسانه های اجتماعی به افزایش آگاهی نسبت به این بحران پرداخته و تا به حال هزاران بطری آب به «بانک غذای شرق میشیگان» اهدا کرده است.

ماجرای ادامه‌دار آلودگی آب در شهر فلینت تاکنون توجه زیادی را جلب کرده و چندی پیش اعلام شد موضوع یک فیلم مستند قرار می‌گیرد.

رسوایی ادامه دار آلودگی آب در شهر فلینت واقع در ایالت میشیگان در سال ۲۰۱۴ و وقتی آغاز شد که شهر فلینت منبع آبش را از دریاچه هوران به دریاچه فلینت تغییر داد. آب این دریاچه مهارکننده های خورندگی نداشت و در نتیجه باعث شد هزاران کودک در معرض مسمومیت سرب قرار بگیرند. تعدادی از کسانی که در این رسوایی و لاپوشانی آن دست داشتند تا به حال متهم شده اند و این مسئله یکی از موضوع های اصلی چرخه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود.

چندی پیش مارک روفالو بازیگر نیز به مبحث آب این شهری ورود پیدا کرد و سعی کرد تا محققان و مدیران شهری را وارد این مساله کند.

در حالی که دانشمندان و محققان دانشگاه ماساچوست گفتند دلیلی ندارد که نتوان از این آب برای حمام کردن استفاده کرد، در مقابل برخی از شهروندان معتقد بودند استفاده از این آب به ریزش مو منجر می‌شود. روفالو نیز از مردم خواست تا با احتیاط بیشتری از این آب استفاده کنند. وی گفت قرار گرفتن در معرض سرب در سنین خیلی پایین می‌تواند موجب آسیب دایمی مغزی و مشکلات رفتاری شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/464962

خبر فوق مربوط به رسانه بانی فیلم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم