خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
«سگ های جنگی» سینمای جهان

بانی فیلم – گروه سینمای جهان: فیلم جدید «سگ های جنگی» که آن را تاد فیلیپس کارگردانی کرده،‌ درباره دو مرد فرصت طلب است که از طریق فعالیت در خطوط اینترنت اقدام به فروش سلاح به کشورها و نهادهای مختلف می کنند و شهرتی به هم می زنند. این فیلم که مایلز تلر و جونا هیل نقش دو فروشنده سلاح را در آن ایفا می کنند، این نتیجه و پایان تلخ را دارد که حتی خلافکارانی از این دست هم می توانند از فرجام کارهای خود در امان بمانند. مشخص است که تاد فیلیپس با این موضوع می خواهد از اهمیت پولسازی در جامعه فعلی آمریکا هم بگوید. آنجا که آدم های بسیاری مثل کاراکتر اول «گرگ وال استریت» فیلم سه سال پیش مارتین اسکورسیسی برای رسیدن به پول هر کاری می کنند و یا مانند کاراکترهای فیلم «حقه آمریکایی» کار سیاسی ـ اجتماعی دو سال پیش دیوید اوراسل زندگی های دراماتیکی را برای خود و اطرافیان شان می سازند.

واقعیت امر و بهترین برداشت ممکن از سوژه فوق هر چه باشد، در این نکته شکی نیست که این فیلم فرصت عالی تازه ای برای محکمتر شدن جایگاه جونا هیل در سلسله مراتب بازیگری و ابراز وجود در هالیوود بوده و از این موقعیت هم به نحو احسن بهره گرفته است. او در ۱۰ سال اخیر با جا افتادن تدریجی در فیلم های کمدی ـ اجتماعی و یا درام های ملایم و کمدی های تلخ تبدیل به یکی از بازیگران مطرح این ژانر شده و توفیق «سگ های جنگی» قدم دیگری در این راه است و همین فیلم به وسیله ای تبدیل شده که قابلیت های او بیشتر و بهتر دیده شود. این در حالی است که مایلز تلر زوج او در این فیلم جوانی است که تاکنون فقط در فیلم های جدی و دراماتیک مشاهده شده و یکی از بهترین های آن «ضربه شلاق» محصول ۲۰۱۴ بوده است.

منبع: yahoo.Movies

لینک کوتاه: betanews.ir/news/463116

خبر فوق مربوط به رسانهبانی فیلم می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم