خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
حزب الله : هفتمین جشنواره قرآنی گروه خودروسازی سایپا با معرفی نفرات برگزیده در رشته های مختلف قرآنی به کار خود پایان داد.

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، اختتامیه ی هفتمین جشنواره قرآنی گروه خودروسازی سایپا با حضور مدیرعامل گروه، مدیرعامل سایپادیزل، مدیران، کارکنان و خانواده های آنها در محل شرکت سایپادیزل برگزار شد.

براساس این گزارش، در این جشنواره که در رشته های حفظ، قرائت، تحقیق، اذان، تدبر در قرآن، نهج البلاغه، جدول قرآنی و مقاله نویسی در خصوص اقتصاد مقاومتی از دیدگاه قرآن برگزار شد، به 199 نفر از برگزیدگان در رشته های حضوری و غیرحضوری جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا شد.

برپایه این گزارش، حدود 11 هزار نفر از کارکنان و خانواده های آنان در دو بخش حضوری و غیرحضوری شامل: 271نفر در رشته های اذان ، قرائت ، ترتیل و حفظ ، 2800 نفر در نهج البلاغه، 3000 نفر تدبر در قرآن، 4500 نفر در مسابقه جدول قرآنی و 19 نفر در بخش مقاله نویسی در خصوص اقتصاد مقاومتی در این جشنواره قرآنی شرکت کردند.

این جشنواره در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش و تعمیق فرهنگ قرآنی با هدایت مدیرعامل گروه و حمایت مدیریت ارتباطات و روابط بین الملل و حضور پرشور کارکنان و خانواده های آنان در همه مقاطع سنی ویژه بانوان و آقایان برگزار شد.

این گزارش می افزاید: برگزاری این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ قرآنی در مجموعه گروه سایپا و شکوفایی روز افزون و بالا بردن رضایت مندی مشتریان محصولات تولیدی انجام شد.

گفتنی است برخی از نفرات برگزیده این جشنواره، جوایز خود را صرف امور خیریه کردند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/459363

خبر فوق مربوط به رسانهحزب الله می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم