خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
ایتنا- LIVE 360 با حرکت دادن گوشی، زوایای مختلف ویدئو را نیز نشان می‌دهد البته فعلا فقط برای کاربران مشهور توییتر قابل است! پخش زنده 360 درجه ویدئویی به توییتر اضافه شد

توییتر ارائه خدمات پخش زنده ویدئویی ۳۶۰ درجه را برای کاربران خود ممکن کرده است، هر چند این خدمات فعلا تنها برای عده محدودی از کاربران مشهور این شبکه اجتماعی در دسترس است.


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از پی.سی مگ، علاقمندان می توانند با استفاده از خدمات پریسکوپ ویدئوهای ۳۶۰ درجه را مشاهده کنند. کاربران در زمان مشاهده این ویدئوها می توانند با حرکت دادن افقی گوشی در جهت های مختلف آنها را از زوایای جدیدی مشاهده کنند.

همچنین کاربران می توانند با استفاده از موشواره بر روی بخش های مختلف صفحه کلیک کنند و بخش های مختلف صحنه را با جزییات و دقت مناسب مشاهده کنند.

برخی کاربران مشهور توییتر که به این خدمات دسترسی پیدا کرده اند از هم اکنون استفاده از آن برای به تصویر کشیدن چشم اندازهای زیبای طبیعی را آغاز کرده اند. ویدئوهایی که به این شیوه تهیه شده اند با برچسب LIVE 360 متمایز می شوند.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/459334

خبر فوق مربوط به رسانه ایتنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم