جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 389

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یک زوج انگلیسی پس از سال‌ها زندگی مشترک به شکل غم‌انگیزی و به فاصله یک ساعت با یکدیگر از دنیا رفتند. مرد که 88 سال داشت، بر اثر بیماری کلیه و فشار خون بالا در بیمارستان بستری شد، اما همسر 83 ساله‌اش که زندگی توأم با عشقی را به همراه او سپری کرده بود، نتوانست دوری او را تحمل کند.

بنابراین روزها و شب‌ها را در بیمارستان و کنار تخت او می‌گذراند. حال مرد روزبه‌روز وخیم‌تر می‌شد و نگرانی همسرش بیشتر و بیشتر. آنها چند روزی را در بیمارستان کنار هم سپری کردند تا این‌که زن یک شب به خواب رفت و بیدار نشد.

پس از آن‌که پزشکان بیمارستان مرگ او را تائید کردند، مرد که از فوت همسرش بسیار ناراحت شده و تاب تحمل دوری او را نداشت، دست‌های او را در دستش گرفت و پس از ساعتی او نیز از دنیا رفت.

فرزندان این زوج می‌گویند زندگی پدر و مادرشان سراسر عشق و محبت بود و به همین دلیل آنها نتوانستند دوری و جدایی از هم را تحمل کنند. آنها درحالی از دنیا رفتند که دستان یکدیگر را در دست داشتند و لحظه رمانتیک و غم‌انگیزی را به ثبت رساندند.موافقم + 0 مخالفم - 1

لینک کوتاه: betanews.ir/news/458418

خبر فوق مربوط به رسانهحقوق نیوز می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم