جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
اینفانتینو اینفانتینورئیس فدراسیون جهانی فوتبال بار دیگر بر طرح افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی تأکید کرد و از رضایت‌بخش بودن نتایج استفاده از تکنولوژی تصاویر ویدئویی برای کمک به قضاوت مسابفات فوتبال خبر داد. به گزارش ستاره ها ؛ جیانی اینفانتینو ادعا کرد که طرح او برای افزایش تیم های جام جهانی با حمایت فدراسیون ها و اتحادیه های مختلف در سراسر دنیا مواجه شده است.
اینفانتینو در سخنرانی اش در کنفرانس بین المللی ورزش در شهر دبی اظهار داشت: من هنوز معتقدم که افزایش تعداد تیم های شرکت کننده در جام جهانی از 32 تیم نتایج مثبتی خواهد داشت. ما هنوز مشغول بررسی این موضوع هستیم که تعداد تیم های حاضر در جام جهانی را به 40 تیم افزایش دهیم یا 48 تیم.
رئیس فیفا افزود: برگزاری جام جهانی با 48 تیم در همان بازی صورت خواهد گفت که اکنون با 32 تیم و فدراسیون ها هم همگی موافق جام جهانی دارای تیم های بیشتر هستند.
دبیر کل پیشین اتحادیه فوتبال اروپا، در ادامه به نتایج استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی در جام باشگاه های جهان سال جاری برای کاهش ضریب خطای داوران اشاره داشت.
او عنوان کرد: استفاده آزمایشی از این طرح تا کنون نتایج بسیار مثبتی داشته و در مسیر درستی در حال انجام است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/457512

خبر فوق مربوط به رسانهستاره ها می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم