خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
«مشکل گیتی»-حمید فرخ نژاد خبر برتر, سینمای ایران

در حالی که امروز خبرگزاری فارس به نقل از معاون دادستان تهران اعلام کرد که این دادستانی از  از وزارت ارشاد خواسته  تا از نمایش یک فیلم در حال اکران به دلیل تبلیغات در شبکه‌های معاند جلوگیری کند، بهرام کاظمی کارگردان فیلم «مشکل گیتی» به یکی از سایت های خبری اعلام کرد که هیچ تبلیغی از سوی سازندگان این فیلم به شبکه های ماهواره ای سفارش داده نشده است.

فارس در خبر خود آورده است: فیلم‌های سینمایی همچنان به تبلیغات خود در شبکه‌های ماهواره‌ای ادامه می‌دهند و هیچ وقعی به نامه‌های موکد وزارت ارشاد مبنی بر عدم تبلیغات فیلم‌ها در شبکه‌های ماهواره‌ای معاند شدند.
براساس پیگیری ها امروز از سوی بازپرس ویژه پرونده شبکه جم به وزارت ارشاد اعلام شد تا یکی از فیلم‌هایی که مکرر تبلیغات آن در شبکه ماهواره‌ انجام ‌می‌شود نمایش آن متوقف شود.
حال باید دید چقدر شورای صنفی نمایش و سالن‌داران به این مهم توجه دارند و با توجه به تعطیلات پیش رو چگونه دستورات قوه قضائیه انجام می‌شود.
بنابراین گزارش، با دستور معاون دادستان تهران، ارائه هرگونه خدمات و مجوز به سه دفتر ممنوع شده بود که مشکل این دفاتر با گفت‌وگو و تعامل رئیس سازمان سینمایی با معاون دادستان مرتفع شد و به کار خود ادامه دادند.

بر همسن اساس و به گزارش خبرنگار بانی فیلم، ایل بیگی معاون ارزشیابی در پی مراجعه کارگردان و پخش کننده فیلم «مشکل گیتی» و درخواست آنان برای پادرمیانی و مذاکره با مقامات قضایی، گفته که موفق به صحبت با بازپرس پرونده و مقامات دادسرای فرهنگ و رسانه نشده است.

گفتنی است فیلم «آس و پاس» نیز که تبلیغاتش از شبکه جم پخش می شد که در چند روز گذشته پخش تیزرهایش از این شبکه ماهواره ای متوقف شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/news/452652

خبر فوق مربوط به رسانهبانی فیلم می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم