جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری رسا به نقل از بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، نهمین جایزه جلال آل احمد با رقابت کتاب های منتشر شده حوزه ادبیات داستانی شامل رمان و داستان بلند، داستان کوتاه، مستندنگاری و نقد ادبی در سال 1394 تا دو هفته دیگر به ایستگاه پایانی می رسد و اختتامیه این رویداد فرهنگی، شنبه (4 دی ماه) در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، همزمان با آیین پایانی نهمین جایزه جلال آل احمد، شماری از داستان نویسان جوان سراسر کشور برای شرکت در ششمین دوره آموزش داستان نویسی «آل جلال» راهی تهران می شوند.

این دوره با حضور بیش از 150 ادب جوی جوان با تدریس نویسندگان سرشناس کشور، همزمان با نهمین دوره جایزه جلال آل احمد در مجتمع آدینه تهران برگزار می شود.

منیژه آرمین، دبیر علمی نهمین دوره جایزه جلال و ابراهیم زاهدی مطلق، مجید قیصری، محمدسرور مولایی، احمد دهقان، محمدحسین جعفریان، محمدرضا جوادی یگانه، ابوتراب خسروی و حجت الاسلام محمدرضا زائری اعضای هیات علمی این جایزه هستند./998/د102/ق

لینک کوتاه: betanews.ir/news/451724

خبر فوق مربوط به رسانهرسا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم