جشنواره نوروزی
تاریخ دریافت خبر:
ساعتی پس از آنکه سپاهان تراکتورسازی را در خانه این تیم شکست داد، ذوب‌آهن هم در ورزشگاه فولادشهر پرسپولیس را برد تا تیم‌های اصفهانی هماهنگ با یکدیگر صدرنشینان مدعی قهرمانی نیم‌فصل را مغلوب کرده باشند. اصفهانی‌ها ترمز صدرنشینان را کشیدند/ اولین باخت پرسپولیس و تراکتورسازی به گزارش ایمنا، جمعه داغ فوتبال ایران با پیروزی غیرمنتظره سپاهان برابر تراکتورسازی در تبریز آغاز شد. سپاهان با این برد نه تنها هوادارانش را حسابی به ادامه فصل امیدوار کرد که اولین باخت فصل را هم در کارنامه میزبانش به ثبت رساند.
همزمان با این بازی یک دیدار دیگر هم در تبریز برگزار شد که طی آن گسترش فولاد با درخشش شیمبا 2 بر یک استقلال خوزستان را شکست داد. به این ترتیب، 2 نتیجه مشابه 2 بر یک به سود و ضرر تیم های تبریزی کاملاً همزمان با هم در این شهر رقم خورد.
در ادامه سیاه جامگان در مشهد از سد ماشین سازی گذشت تا نه تنها در سومین مسابقه روز دومین باخت برای تیم های تبریزی به ثبت برسد که نهمین باخت پیاپی به نام قعرنشین لیگ نوشته شود.
در داربی خورستان فولاد با سه گل صنعت نفت آبادان را شکست داد تا نماینده اهواز به روند صعودی هفته های اخیر خود ادامه داده باشد.
در آخرین و مهم ترین بازی هفته هم ذوب آهن با سوپرگل احسان پهلوان تیم صدرنشین پرسپولیس را در ورزشگاه فولادشهر شکست داد تا تکلیف قهرمانی نیم فصل به هفته آخر کشیده شود.
با برتری تیم های اصفهانی برابر حریفان صدرنشین اولین باخت تراکتورسازی و پرسپولیس در لیگ شانزدهم در کارنامه این 2 تیم به ثبت رسید.
نتایج دیدارهای روز دوم از هفته چهاردهم لیگ برتر به شرح زیر است:
تراکتورسازی تبریز یک - سپاهان اصفهان 2
گل ها:
فرزاد حاتمی (71) برای تراکتورسازی؛ مهرداد محمدی (24) و احسان حاج صفی (56) برای سپاهان

گسترش فولاد تبریز 2 - استقلال خوزستان یک
گل ها:
لوسیانو پریرا (11 و 91) برای گسترش فولاد؛ رحیم زهیوی (29) برای استقلال

سیاه جامگان مشهد یک - ماشین سازی تبریز صفر
گل:
عباس عسگری (33)

فولاد خوزستان 3 - صنعت نفت آبادان صفر
گل ها:
ساسان انصاری (42) و 58 از روی نقطه پنالتی و ایوب والی (60)

ذوب آهن اصفهان یک - پرسپولیس تهران صفر
گل :
احسان پهلوان (65)
15112/118/5
کانال اطلاع رسانی: https://telegram.me/imnanews

لینک کوتاه: betanews.ir/news/425799

خبر فوق مربوط به رسانهایمنا می باشد و جستجوگر هوشمند بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم