تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رونمایی دولت آمریکا از قوانین سخت گیرانه جدید علیه مهاجران دولت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» از سیاست های سخت گیرانه جدیدی برای جلوگیری از مهاجرت به آمریکا وضع کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، دولت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» بامداد جمعه (به وقت تهران) اعلام کرد افرادی که به صورت غیرقانونی از مرز مکزیک وارد آمریکا شوند نمی توانند در این کشور درخواست پناهندگی بدهند.

این تغییر در روال های مربوط به درخواست پناهندگی توسط وزارت دادگستری آمریکا اعلام شده و بخشی از سیاست های سخت گیرانه ترامپ برای متوقف کردن مهاجرت از کشورهای آمریکایی لاتین به آمریکا است.

وزیر امنیت داخلی و سرپرست وزارت دادگستری آمریکا در بیانیه ای مشترک اعلام کردند: «نظام پناهندگی ما از درخواست های بی شمار و بی دلیل برای اعطای پناهندگی از طرف بیگانه هایی آکنده شده که بار فراوانی را به منابع ما تحمیل کرده و مانع از آن می شوند که ما پناهندگانی را به کسانی اعطا کنیم که واقعاً مستحق آن هستند.»

محدودیت های جدید تا زمانی که ترامپ بیانیه ای برای تعلیق ورود مهاجران و پناهندگان به آمریکا از مرز مکزیک صادر نکند، اجرایی نخواهد شد. ترامپ قصد دارد این بیانیه را روز جمعه صادر کند.

انتهای پیام/

   #دادگستری #مکزیک #رونمایی

محتوای خبر «رونمایی دولت آمریکا از قوانین سخت گیرانه جدید علیه مهاجران» را در سایت «تسنیم» ببینید