تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
اخبار سینما و تلویزیون سینما تریلر سینمایی
اولین تریلر انیمیشن Missing Link منتشر شد

کمپانی آناپورنا پیکچرز و استودیوی انیمیشن سازی لایکا اولین تریلر رسمی انیمیشن Missing Link (لینک گم شده) را منتشر کرده اند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر انیمیشن Missing Link منتشر شده است. کمپانی آناپورنا پیکچرز و استودیوی انیمیشن سازی لایکا امروز اولین تریلر این انیمیشن سینمایی و استاپ موشن را منتشر کرده اند که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی از اتفاقات آن هستیم. در طول این تریلر شاهد اولین آشنایی آقای لینک با سر لیونل فراست هستیم که در واقع تنها شروع اتفاقات این انیمیشن است. در ادامه، ماجراجویی این شخصیت ها و اضافه شدن آدلینا فراتنایت به آن ها برای یافتن خانه حقیقی لینک نمایش داده می شود که در طول آن نظاره گر صحنه های بامزه ای نیز از انیمیشن Missing Link هستیم. شما در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:

انیمیشن Kubo and the Two Strings (کوبو و دو تار)، انیمیشن Missing Link پنجمین اثر سینمایی کمپانی تحسین شده لایکا است. هیو جکمن در نقش سر لیونل فراست، زویی سالدانا در نقش آدلینا فراتنایت، زک گالیفیاناکیس در نقش آقای لینک، اما تامپسون، استفن فرای، تیموتی اولیفانت، مت لوکاس، دیوید ویلیامز، آمریتا آکاریا و چینگ والدز آران، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Missing Link حضور دارند و صداپیشگی شخصیت های این انیمیشن استاپ موشن را بر عهده داشته اند.

انیمیشن Missing Link برای اکران در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (۲۳ فروردین ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. کریس باتلر، کارگردان انیمیشن ParaNorman و نویسنده انیمیشن Kubo and the Two Strings، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این انیمیشن استاپ موشن را بر عهده داشته است.

   #سینما #تلویزیون

محتوای خبر «اولین تریلر انیمیشن Missing Link منتشر شد» را در سایت «زومجی» ببینید