تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
یوگا-و-مدیتیشن-چقدر-محبوب-هستند؟

نتایج یک مطالعه در آمریکا:

یوگا و مدیتیشن چقدر محبوب هستند؟
سیناپرس: براساس گزارش جدید مرکز ملی آمار سلامت آمریکا، حدود 14 درصد از بزرگسالان و تعداد رو به افزایش کودکان، تمرینات یوگا و مدیتیشن (تمرکز ذهن) را انجام می دهند.

تحقیقات صورت گرفته در مورد مزایای یوگا و مدیتشین برای سلامت افراد از جمله کمک به کاهش استرس، اضطراب، افسردگی، سلامت عروق و کاهش خطر بیماری های قلبی طی سال های اخیر، باعث گرایش بیشتر مردم به انجام این تمرینات شده است و علاوه بر باشگاه های ورزشی، اپلیکیشن های مختلفی برای انجام تمرینات یوگا و مدیتیشن طراحی شده اند.

نتایج مطالعه مجله یوگا نشان داد، شهروندان آمریکایی در سال 2016 بالغ بر 17 میلیارد دلار برای شرکت در کلاس های یوگا و مدیتیشن هزینه کردند.

مطالعه جدیدی که توسط مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها (CDC) و مرکز ملی آمار سلامت آمریکا انجام شد نشان داد، بین سال های 2012 و 2017، درصد کودکان و بزرگسالان آمریکایی که تمرینات یوگا و مدیتیشن (تمرکز ذهن) روی آورده اند، به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

حدود 14 درصد از بزرگسالان اعلام کردند که در سال 2017 تمرینات یوگا و مدیتیشن را انجام دادند که این میزان در سال 2012 برای تمرینات یوگا 9.5 و برای مدیتیشن 4 درصد بود. درصد کودکان و نوجوانان 4 تا 17 ساله نیز که تمرینات یوگا را انجام داده بودند از 3 درصد در سال 2012 به 8 درصد در سال 2017 افزایش یافت.

بیشتر بخوانید:

  • مدیتیشن روند کاهش ماده خاکستری مغز را کند می کند

  • مدیتیشن مانع ابتلا به زوال عقل

بررسی گروه های سنی و جمعیت شناسی نشان داد، حدود20 درصد زنان آمریکایی در سال 2017 تمرینات یوگا انجام دادند که این میزان برای مردان تنها 9 درصد گزارش شد. انجام تمرینات یوگا و مدیتیشن در بین سفیدپوستان 15 و در بین سیاه پوستان 13.5 درصد گزارش شد.

همچنین 12 درصد از افراد در گروه سنی 18 تا 44 سال، 12 درصد در گروه سنی 45 تا 65 سال، 7 درصد در گروه سنی بالای 65 سال تمرینات یوگا را طی یک سال گذشته انجام داده بودند.

مترجم: معصومه سوهانی

منبع: time

لینک کوتاه

   #سلامت #اپلیکیشن

محتوای خبر «یوگا و مدیتیشن چقدر محبوب هستند؟» را در سایت «سیناپرس» ببینید