تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری شبستان به نقل از «موقع مسجدالکوفه» سید محمد مجید موسوی؛ تولیت مسجد کوفه و مزارهای وابسته به آن در دیدار با جمعی از مسوولان بخش های مختلف این تولیت، آمادگی های لازم برای برگزاری هشتمین مسابقه قرآنی و جشنواره فرهنگی السفیر در ماه ربیع الاول را بررسی کرد.

وی افزود: فعالیت هایی که تولیت این مسجد به ویژه در زمینه قرآنی و فرهنگی انجام می دهد، پیام آور سفیر نهضت حسینی مسلم بن عقیل (ع) برای تمام بشریت است و گروه خاصی را شامل نمی شود، بلکه پیام آور رسول اکرم (ص) است که پیام ایشان نیز، پیام اسلام بوده است.

از سویی دیگر، سید عادل الیاسری؛ مدیر دارالقرآن تولیت مسجد کوفه، گفت: این مرکز دعوت نامه هایی را به آستان های مقدس، مزارهای عراق و مؤسسات قرآنی در همه استان ها برای معرفی حفاظ و قراء خود به منظور شرکت در مسابقه امسال ارسال کرده است.

عبدالعلی ابراهیمی؛ رییس بخش روابط عمومی مسجد کوفه نیز درباره هشتمین جشنواره فرهنگی السفیر، گفت: همچون دوره های گذشته دعوت نامه هایی برای دانشگاه های نجف اشرف به منظور شرکت در این جشنواره فرهنگی ارسال می شود و از حضور استادان حوزه علمیه برای انجام سخنرانی در این جشنواره بهره مند خواهیم شد.

پایان پیام/43
ضمیمه :

   #عراق #حوزه علمیه

محتوای خبر «مسجدکوفه؛ میزبان هشتمین مسابقه قرآنی«السفیر»» را در سایت «شبستان» ببینید