تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس فراکسیون زنان مجلس، از حضور متخصصان زنان و زایمان به منظور بررسی دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی در نشست امروز فراکسیون متبوعش خبر داد. 398370_965.jpg

شعار سال: نشست امروز یکشنبه (13آبان ماه) فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با حضور متخصصان زنان و زایمان به منظور برگزاری دومین نشست بررسی دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی برگزار شد.

فریده اولادقباد گفت: این نشست به منظور بررسی ابهاماتی که در خصوص برخی بندهای مندرج در دستورالعمل ترویج زایمان طبیعی وجود دارد، برگزار شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قرار بر این شد که فراکسیون زنان بعد از اتمام تعطیلات مجلس نشستی را با حضور مسئولان انجمن مامایی برای بررسی این دستورالعمل برگزار کند.

این نماینده مردم مجلس دهم، تصریح کرد: بی تردید ابهاماتی که در خصوص این دستورالعمل برای متخصصان زنان و زایمان ایجاد شده، نشان می دهد که بندهایی که محل اختلاف واقع شده است باید توسط مسئولان مربوطه مورد بازنگری قرار گیرد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: بررسی روند اجرای برنامه ششم توسعه در دستگاه های اجرایی که مهم ترین برنامه فراکسیون زنان مجلس است، همچنین بیان مطالبات پزشکان متخصص زنان و زایمان و انجمن مامایی در نشست با وزیر بهداشت و درمان از جمله موضوعاتی است که در دستورکار فراکسیون زنان مجلس قرار گرفته است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خانه ملت، تاریخ 13 آبان 97، کد مطلب: 408104: www.icana.ir


   #وزیر بهداشت

محتوای خبر «حضور متخصصان زنان و زایمان در فراکسیون زنان مجلس» را در سایت «شعار سال» ببینید