تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مرجع تقلید شیعیان گفت: خلیج فارس از قدیم به این نام مطرح بوده و باید در مقابل توطئه های دشمنان به صورت آگاهانه بیدار باشیم و از این نام ارزشمند دفاع کنیم. 390331_920.jpg
شعارسال: آیت الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با رئیس سازمان نقشه برداری کشور اظهار داشت: در تأسیس یک نظام ابتدا باید قانون اساسی تنظیم شده و با استفاده از امکانات موجود، پس از تنظیم قانون اساسی، برای پیاده کردن آن اقدام شود.

وی با تأکید بر اهمیت یافتن راه حل برای خروج از بحران ها، افزود: مهم ترین خصلتی که باید بین مسئولان وجود داشته باشد، روحیه خدمتگزاری بوده و علاج واقعه قبل از وقوع در حل مشکلات مسئله مهمی است که باید موردتوجه متصدیان کشور قرار گیرد.

مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد: اگر برنامه ها را بخواهیم عملی کنیم، باید قدرت مدیریت داشته باشیم و یکی از دلایل وجود انبیاء قدرت مدیریت بالا و همه جانبه آن ها بوده و خداوند قدرت مدیریت جامع را به پیامبر اکرم(ص) اعطا کرده است.

آیت الله نوری همدانی اهمیت روحیه عمل گرایی را موردتوجه قرار داد و تأکید کرد: اگر از پس برنامه ها عمل وجود داشته باشد، توفیقات بزرگی حاصل می شود و قدرت حل نقصان باید بین مدیران جامعه وجود داشته باشد.

وی با تأکید بر لزوم حراست از نام خلیج فارس، ابراز کرد: خلیج فارس از قدیم به این نام مطرح بوده و باید در مقابل توطئه های دشمنان به صورت آگاهانه بیدار باشیم و از این نام ارزشمند دفاع کنیم.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 3 آبان 1397 ، کدخبر: 1861420 ، www.tasnimnews.com

   #خلیج فارس #نقشه #قانون اساسی

محتوای خبر «حراست از نام خلیج فارس وظیفه ملی است» را در سایت «شعار سال» ببینید