تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در کربلای معلا امروز(جمعه) توصیه هایی به نیروهای امنیتی و زائران اربعین امام حسین(ع) ارائه کرد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری فرات نیوز، حجت الاسلام و المسلمین احمد صافی که خطبه های نماز جمعه را در حرم مطهر امام حسین(ع) ایراد می کرد، گفت: نیروهای امنیتی را به هشیاری و بیداری و تلاش برای محافظت از موکب های حسینی و جلوگیری از هدف قرار دادن آنها دعوت می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین صافی با اشاره به اینکه دشمن به راههای بزدلانه متوسل می شود و باید همواره بیدار و هشیار بود، اظهار کرد: هر ساله به دلیل بی توجهی و غفلت زائران پیاده و رانندگان خودروها حوادث رانندگی زیادی رخ می دهد که ایجاب می کند زائران از پیاده روی در مسیر خودروها پرهیز کنند و رانندگان خودروها نیز جانب احتیاط را بویژه در مسیر زائران پیاده رعایت کنند و از سرعت بی هدف پرهیزکنند.

نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی همچنین زائران را نسبت به استفاده از طلبه های مستقر در مسیر پیاده روی زائران و سوال از آنها درباره امور دینی و مسائل شرعی ترغیب کرد و از آنها خواست در چنین مسائلی شرم و حیا را کنار بگذارند.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

   #نماز جمعه #رانندگی #حوادث رانندگی #حوادث #آیت الله سیستانی

محتوای خبر «توصیه نماینده حضرت آیت الله سیستانی به نیروهای امنیتی و زائران اربعین» را در سایت «شفقنا» ببینید