تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کتاب «یادت باشد» همراه زائران در مسیر نجف کربلا کتاب «یادت باشد» همراه زائران در مسیر نجف کربلا

بعد از فرمایش رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای خبرگان رهبری که فرمودند زندگی این شهید باید در تاریخ ثبت شود کتاب «یادت باشد» داستان زندگی شهید حمید سیاهکالی مرادی، اولین شهید مدافع حرم توسط خادمان افتخاری شهدا در موسسه و نشر شهید کاظمی منتشر و به همراه کاروان «سفیر حرم» و محمدرسول ملاحسنی نویسنده اثر راهی کربلا شده است.

کاروان فرهنگی شهید سیاهکالی در نظر دارد ضمن معرفی این شهید بزرگوار مروج سبک زندگی ناب ایرانی اسلامی در گستره عظیم کنگره بین المللی اربعین بوده و از روز 1 تا 6 ابان ماه سال جاری در طول مسیر نجف کربلا خدمات فرهنگی را به زائرین ارائه خواهد کرد.

برپایی جلسات روایتگری، پخش صوت و مداحی، خیمه های معرفت، نمایشگاه فروش کتاب یادت باشد، توزیع بروشور معرفی شهید که به صورت چند زبانه و در جهت معرفی شهید و کتاب «یادت باشد» آماده شده است از جمله برنامه های این موکب سیار در مسیر نجف کربلا خواهد بود.

کاروان «سفیر حرم» همچنین از زائران دعوت کرده است تا با همراه بردن عکس و تصویری از شهید سیاهکالی در طول مسیر یاداور عهد کربلاییان با شهید باشند و در شناساندن شهید به سایر شرکت کنندگان در این تجمع عظیم کمک کنند.

علاقه مندان میتوانند جهت تهیه کتاب از طریق سایت manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 کتاب را با پست رایگان دریافت نمایند.

   #کاروان #کربلا #نمایشگاه #شهید مدافع حرم #رهبر معظم انقلاب #سامانه #خبرگان رهبری

محتوای خبر «کتاب «یادت باشد» همراه زائران در مسیر نجف کربلا» را در سایت «فرتاک نیوز» ببینید