تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فوتبال جهان| ایتالیا با برتری دیرهنگام باعث سقوط لهستان شد

فوتبال جهان - تیم ملی ایتالیا با برتری دیرهنگام در خانه لهستان، رقیب را به یک سطح پایین تر فرستاد.


فوتبال جهان| ایتالیا با برتری دیرهنگام باعث سقوط لهستان شد

به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، در ادامه رقابت های لیگ ملت های اروپا تیم ملی ایتالیا در خانه لهستان به برتری دیرهنگام یک بر صفر دست یافت و رقیب را به سطح B این رقابت ها فرستاد.

در این بازی گروه سوم لیگ A که در ورزشگاه «سلیسیان» در لهستان برگزار شد، تنها گل بریگی در دقیقه 2+90 برتری ایتالیا را رقم زد تا این تیم لهستان را به سطح پایین تر (لیگ B) بفرستد. با این نتیجه، ایتالیا 4 امتیازی شد و پایین تر از پرتغال 6 امتیازی در رده دوم ایستاد اما لهستان یک امتیازی در رده سوم باقی ماند.

در سایر بازی ها، تیم رژیم صهیونیستی در بازی گروه اول لیگ C مقابل میهمانش آلبانی به برتری 2 بر صفر رسید و در گروه چهارم همین سطح هم مونته نگرو در زمین لیتوانی به پیروزی 4 بریک دست یافت.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #لهستان #پرتغال #هشدار

محتوای خبر «فوتبال جهان| ایتالیا با برتری دیرهنگام باعث سقوط لهستان شد» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید