تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس نظام پرستاری کشور از بیکاری ۳۰ هزار پرستار در کشور خبر داد.رئیس نظام پرستاری کشور ادامه داد: متأسفانه وضعیت جامعه پرستاری در کشور مناسب نیست و ۳۰ هزار پرستار بیکار داریم در صورتی که برای رسیدن به حداقل های نظام پرستاری باید ۱۲۵ هزار پرستار به نظام بهداشت و سلامت کشور وارد شود. 381856_937.jpg

شعار سال: اصغر دالوندی در نخستین جشنواره ملی عکس پرستار که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: حرفه پرستاری بعد از گذشت یک قرن از تشکیل هنوز مهجور بوده و تعرفه خدمات پرستاری حدود ۱۰ سال است که تغییری نکرده است.

رئیس نظام پرستاری کشور ادامه داد: متأسفانه وضعیت جامعه پرستاری در کشور مناسب نیست و ۳۰ هزار پرستار بیکار داریم در صورتی که برای رسیدن به حداقل های نظام پرستاری باید ۱۲۵ هزار پرستار به نظام بهداشت و سلامت کشور وارد شود.

محمد فیضی نماینده مردم اردبیل، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرستاری برای خانواده ها امیدآفرین است، گفت: منابع محدودی در کشور وجود دارد ولی بیشترین خدمتی که در کمیسیون تلفیق انجام یافته مربوط به وزارت بهداشت و درمان است.

ناصر مظفری دبیر نخستین جشنواره ملی عکس پرستار نیز عنوان کرد: شناساندن حرفه پرستاری جز از مسیر هنر امکان پذیر نیست. قانون نظام پرستاری هیچ اختیاری به نظام نداده و اختیاراتش فقط محدود به مشاوره است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه ازاد اسلامی تاریخ انتشار 20مهر 97، کدمطلب: 317404، www.ana.ir


   #سلامت #دانشگاه آزاد #خانواده #اردبیل

محتوای خبر «۳۰ هزار پرستار بیکار در کشور داریم» را در سایت «شعار سال» ببینید