تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

انیمیشن طنز از دیدار رئال مادرید برابر آلاوس و بارسلونا برابر والنسیا را مشاهده نمایید.

دریافت فیلم
  • ADS-JAKARTA-2.jpg
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در این کلیپ برای شما انیمیشن جالب از دیدار تیم های بارسلونا برابر والنسیا و رئال مادرید در برابر آلاوس را آماه کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید.

باشگاه فوتبال رئال مادرید (به اسپانیایی: Real Madrid Club de Fútbol) یک باشگاه حرفه ای فوتبال است که در مادرید، پایتخت اسپانیا قرار دارد. رئال موفق ترین تیم تاریخ فوتبال اسپانیا و موفق ترین تیم تاریخ فوتبال اروپا و موفق ترین تیم فوتبال سدهٔ ۲۰ میلادی به انتخاب فیفا است. آن ها دارای رکورد ۳۳ بار قهرمانی در لالیگا، ۱۹ قهرمانی در کوپا دل ری (جام حذفی)، ۱۰ سوپرکاپ اسپانیا، ۱۳ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۲ جام یوفا، ۴ سوپرکاپ اروپا و ۳ قهرمانی در جام باشگاه های جهان هستند. کلمهٔ رئال در زبان اسپانیایی، به معنی «سلطنتی» است، این لقب را شاه آلفونسو سیزدهم در سال ۱۹۲۰ بر این تیم نهاد. همچنین در همان سال، شکل یک تاج نیز بر روی آرم این باشگاه قرار گرفت. Real Madrid Club de Fútbol عبارتی است به زبان اسپانیایی که به معنای باشگاه فوتبال مادرید پادشاهی می باشد.


خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

   #رئال مادرید #بارسلونا #باشگاه فوتبال #پایتخت #لیگ قهرمانان #فوتبال اسپانیا #فوتبال ایران #لالیگا

محتوای خبر «ناکامی های عجیب و غریب رئال و بارسا در لالیگا به روایت انیمشن» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید