تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ربات اینستاگرام

این روزها محبوبیت روزافزون اینستاگرام بر هیچ کاربر اینترنتی پوشیده نیست و استفاده از این شبکه اجتماعی روز به روز در حال افزایش می باشد. کشور ما هم از این قاعده مستثنا نبوده و 22 میلیون کاربر در اینستاگرام را به خود اختصاص داده، دلیل محبوبیت اینستاگرام را می توان در بالا بودن پتانسیل آن برای بیشتر دیده شدن خواسته های شما به صورت عکس یا فیلم دانست چه آن کاربر اینستاگرام که عکس های شخصی خود را در اکانت خود منتشر می کند و چه آن کاربری که در حال گسترش شغل و فروش محصولات خود از طریق این برنامه می باشد. از این رو از دست دادن چنین فرصت و بستری می تواند یک اشتباه بزرگ باشد.

از بدو تولد اینستاگرام یکی از چالش های کاربران اینستاگرام در این برنامه افزایش فالوور اکانتشان بود که چگونه بتوانند در زمان کمتر فالوورها یا همان تعقیب کنندگان خودشان را بیشتر از اکانت های دوستان و آشنایان خود و دیگر اکانت های موجود در اینستاگرام بکنند. در این حوزه نیز نرم افزارها و ایده های زیادی به وجود آمد که می توانستید با استفاده از این امکانات فالوورهای خود را افزایش دهید اما بعدها ایرادهای زیادی در این نوع برنامه ها دیده شد. مهم ترین این مشکلات واقعی نبودن فالوورهایی بود که از طریق این برنامه ها جذب اکانت شما می شدند یا به قولی فعالیتی نداشتند و فیک بودند. شما نیز زمانی این موضوع را احساس می کردید که فالوورهایتان از طریق این برنامه ها افزایش پیدا می کرد، اما در لایک شدن پست هایتان هیچ تغییری حاصل نمی شد که هیچ روز به روز نیز تعداد لایک های پست هایتان کاهش پیدا می کرد.

ربات اینستاگرام چیست؟

بعد از توضیح مختصری در مورد اینستاگرام و برنامه های افزایش فالوور حال وقت به توضیح در مورد ربات اینستاگرام

بدون نیاز به اینترنت

ربات خود را تنظیم کنید و بعد از ساختن و استارت زدن ربات بر روی صفحه تان با خیال راحت مرورگر را بسته و به کارهای روزمره خودتان برسید، ربات اینستاگرام شما 24 ساعته پیچ شما را مدیریت خواهد کرد و نیز می توانید به راحتی با مراجعه دوباره به پنل ربات اینستاگرام اقدام به ویرایش تنظیمات رباتتان بپردازید و با بهینه سازی هر چه بیشتر ربات بازده ربات اینستاگرام خود را افزایش دهید.

کاملا هوشمندانه و اتوماتیک

برای افزایش فالوور واقعی و بالا بردن بازدید صفحه و پست هایتان کارهای پیچ های خود را اتوماتیک کنید. ربات اینستاگرام را تنظیم کنید، دکمه استارت را بزنید حال ربات برای شما فالوو و آنفالوو، لایک، کامنت و دایرکت ارسال می کند. با این کار هر روز کاربران و فالوورهای زیادی به صفحه شما جذب خواهند شد، به طوری که بازدید روزانه 5 هزار نفر برای شما به ارمغان می آورد.

با کمترین هزینه

هزینه خرید ربات اینستاگرام نسبت به خرید فالوور فیک و تبلیغات بسیار ناچیز است، به طوری که در اشتراک یکساله اینبو ماهانه فقط 10 هزار تومان هزینه شما خواهد بود و این مقدار در مقابل بازده فوق العاده ربات بسیار ناچیز است.

محیطی کاملا ساده

محیطی کاملا ساده با آموزش کامل نحوه استفاده از ربات اینستاگرام به راحتی و بدون هیچ مشکلی قادر خواهید بود تا تنظیمات ربات را تغییر دهید.

جذب هدفمند و واقعی فالوور

ویژگی اصلی ربات اینستاگرام فعالیت کردن بر اساس (موقعیت مکانی، هشتگ و لایک کننده های هشتگ بر اساس لایک کننده های پیج هدف، بر اساس فالوورهای پیج هدف، بر اساس فالوینگ های پیج هدف) که می توان بر اساس هدفمندی های پیج به راحتی برنامه ریزی کرد ربات اینستاگرام را با تنظیم صحیح و بهینه بر اساس مخاطبان هدف پیج شما تضمین ما برای شما دریافت 35 هزار فالوور واقعی به همراه 5 هزار لایک برای هر پست، در کمتر از شش ماه است.

ربات اینستاگرام

ساخت ربات اینستاگرام

آموزش ساخت ربات اینستاگرام، برای داشتن یک ربات اینستاگرام که فعالیت های مد نظر شما را به صورت منظم و تنظیم شده توسط شما انجام دهد کافی است اسکریپت یک ربات را در سرور خاصی پیاده سازی کنید. اگر شما هم علاقه مند شده باشید که به صورت دائمی و مستقل صاحب چنین رباتی باشید تا هم از آن به صورت مستقل استفاده و یا از آن برای خود درآمدزایی کنید کافی است رپورتاژ آگهی /.

   #ربات #اینستاگرام #شبکه اجتماعی #اینترنت

محتوای خبر «ربات اینستاگرام» را در سایت «گجت نیوز» ببینید