تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کارگاه جشنواره قرآن و عترت(ع)

اولین کارگاه آموزشی و نشست هم اندیشی جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت، با تدریس دکتر حسام الدین علامه و حجت الاسلام و المسلمین محمدصابر جعفری صبح امروز درمجتمع زیباکنار برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، نشست هم اندیشی در زمینه های "مطالعات میان رشته ای قرآن و سلامت، باید و نبایدها" در دومین روز از بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

این نشست با تدریس، دکتر حسام الدین علامه، قائم مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت صبح امروز در سالن میرزا کوچک خان با استقبال خوبی روبه رو شد.

دکتر حسام الدین علامه سخنان خود را با عنوان "اسلام و سلامت" آغاز کرد وگفت: در حقیقت دیدگاه های افراطی و تفریطی و مابین آن، جریان شناسی های مختلف در حال حاضر وجود دارد. بعضی معتقدند که علوم طبیعی و تجربی به کشف فعل خدا می پردازد در حالی که قلمرو دین برای هدایت انسان هاست نه برای کشف روابط پدیده ها در حوزه طبیعیات.

همچنین همزمان با این نشست قرآنی، کارگاه های مهدویت و موانع فرارو با تدریس،حجت الاسلام و المسلمین محمد صابر جعفری در سالن شهید مطهری برپا شد.

گفتنی است کارگاه های مهدویت و موانع فرارو ویژه دبیران کانون های مذهبی، عصرامروز ، برگزار خواهد شد.

   #قرآن #فرارو #گیلان #سلامت #پژوهش

محتوای خبر «برگزاری اولین کارگاه آموزشی و نشست هم اندیشی در دومین روز از جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت» را در سایت «مفدا» ببینید