تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مجموع درآمد تیم پرسپولیس از حضور در لیگ قهرمانان و پیشروی تا فینال این رقابت‎ ها، ۳۰ میلیارد تومان خواهد شد که البته بخشی از آن صرفِ امور جانبی همین مسابقات می‎شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حضور در لیگ قهرمانان آسیا و پیشروی تا مرحله نیمه نهایی، درآمد خوبی برای باشگاه پرسپولیس و مدیریت، مربیان و بازیکنان این تیم به همراه داشته است.

برای سرخپوشان که با پیروزی در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی مقابل السد قطر، گام بلندی جهت فینالیست شدن برداشته اند، مجموع درآمدی که از دیدارهای مقدماتی به دست آورده اند تا مرحله فینال، ۳۰ میلیارد تومان خواهد بود.

این در حالی است که به گفته حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، تمام این پول مستقیم به حساب باشگاه واریز نخواهد شد بلکه بخشی از آن صرف امور جانبی حضور در فینال لیگ قهرمانان خواهد شد.

رزرو ۱۲۰ تا ۱۳۰ اتاق برای مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و عوامل اجرایی فینال لیگ قهرمانان به علاوه برگزاری جشنِ قهرمانی از جمله هزینه هایی است که پرسپولیس باید در صورت صعود به فینال و پیروزی در آن، پرداخت کند. هزینه این اقدامات همگی از درآمد حاصله از همین رقابت ها تامین خواهد شد.

منبع: مهر

   #پرسپولیس #لیگ قهرمانان #سرخپوشان #کنفدراسیون فوتبال آسیا #نیمه نهایی #لیگ قهرمانان آسیا #باشگاه پرسپولیس #فوتبال آسیا

محتوای خبر «درآمد ۳۰ میلیاردی پرسپولیس صرف چه می‎شود؟» را در سایت «دانا» ببینید