تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس مرکز دفتر و موسیقی سازمان صداوسیما برگزاری اولین جشنواره ملی نماهنگ فجر را در راستای شناخت استعدادهای جوان دانست و گفت: این جشنواره می تواند قدمی در راستای راه اندازی شبکه نماهنگ باشد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر معلم امروز (۹ مهر ماه) در نشست اولین جشنواره ملی نماهنگ فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار کرد: در حال حاضر موسیقی کارکردهای زیادی در حوزه های مختلفی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... پیدا کرده است که در تلفیق با تصویر یکی از تاثیرگذارترین قالب های عصر ما محسوب می شود. فرمت نماهنگ می تواند در فرصت کمی مفاهیم مهمی را به مخاطب منتقل کنند. با توجه به این ویژگی ها بود که تصمیم گرفتیم جشنواره ای در این حوزه برگزار کنیم.


او ادامه داد: روزگار ما، روزگار سرعت و کثرت است و نماهنگ فرمی هماهنگ و همسو با فصای این روزگار است. به عنوان مثال دیگر کمتر کسی از نسل جوان ظهر جمعه فیلم سینمایی تماشا می کند، اما چون نماهنگ فرمتی همسو با فضای جدید است، از سوی مخاطبان استقبال می شود. اما که متاسفانه در کشور ما به این فرم کمتر توجه می شود، در حالی که در شبکه های خارجی و رسانه های اجتماعی از این قالب بهره های زیادی می برند.

ادامه دارد ...

   #فیلم سینمایی

محتوای خبر «می توان به راه اندازی شبکه نماهنگ امیدوار بود؟» را در سایت «ایسنا» ببینید