تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

به تازگی تصاویر جاسوسی جدید از درون کابین بی ام و X7 منتشر شده که بیانگر رونمایی این خودرو به زودی است. این شاسی بلند با سه ردیف صندلی یکی از بزرگترین شاسی بلندهای تولیدی بی ام و خواهد بود.

این رو هم بخون:

کراس اوور بی ام و X7 ماه آینده رونمایی می شود

به علاوه احتمال دارد که طراحی داشبورد پرچمدار شاسی بلندهای سری X اقتباس از سری 6 کوپه باشد ولی هنوز این امر کاملا مشخص نیست. همچنین با نصب کنسول مرکزی در عقب خودرو می توان اعلام کرد که مسافران در ردیف دوم فضای پای فراوان دارند. البته جای تعجب دارد که توریهای مشبک تهویه هوای این خودروی سوپرلوکس طراحی بسیار ساده دارد ولی مهندسان آلمانی این کارخانه سعی کرده اند که با نصب خروجی شارژ، پورت های USB و دو جای لیوانی در زیر سیستم تهویه این نقص را برطرف کنند. با این وجود با در نظر گرفتن اینکه این تصاویر پروتوتایپ اولیه از بی ام و X7 هست و تا روز رونمایی از این خودرو امکان تغییر مشخصات این خودرو وجود خواهد داشت.

این تصاویر جاسوسی منتشر شده پروتوتایپ متفاوتی از کانسپت به نمایش گذاشته بی ام و X7 را به نمایش گذاشته شده است؛ در این تصاویر چرخ ها کوچکتر و تریم ها کمتر نصب شده اند. هنوز این تصاویر جاسوسی اطلاعات زیادی درباره طراحی ظاهر خودرو به مخاطب نمی دهند ولی توری کلیوی شکل در جلوی خودرو به همراه چراغ های LED کشیده تنها گزینه های اطلاعاتی از ظاهر هستند.

انتظار می رود پیشرانه بی ام و X7 در دو نسخه بنزینی 6 سیلندر خطی 3.0 لیتری یا 8 سیلندر توئین توربو 4.4 لیتری در کنار نسخه های دیزلی وارد بازار جهانی شوند. به علاوه احتمال دارد نسخه پلاگین هیبریدی و M performance بی ام و X7 در آینده تولید شوند. برای خبرهای بیشتر از این شاسی بلند و دیگر محصولات بی ام و همراه چرخان باشید.

   #خودرو #رونمایی #شاسی بلند #کراس اوور #هیبریدی #بازار جهانی

محتوای خبر «انتشار تصاویر جاسوسی از درون کابین بی ام و X7» را در سایت «چرخان» ببینید