تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جلسه امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلسشورای اسلامی با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: این نشست با حضور رؤسای دانشگاه های فنی و حرفه ای و پیام نور برگزار شد.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گزارشی از عملکرد این دانشگاه به اعضای کمیسیون ارائه کرد، افزود:آقای صالحی در این جلسه نمونه های از اشتغالزایی و کارآفرینی برای دانشجویان این دانشگاه را ذکر کرد.

نماینده مردم گرمی در مجلس تصریح کرد: رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای همچنین گلایه ای درباره بودجه و همچنین نحوه جذب دانشجو در این دانشگاه مطرح کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در بخش دیگر جلسه امروز این کمیسیون رئیس دانشگاه پیام نور گزارشی از عملکرد این دانشگاه ارائه کرد، ادامه داد: در این جلسه رئیس دانشگاه پیام نور اعلام کرد این دانشگاه آمادگی این را دارد تا دانشجویانی که در خارج از کشور در حال تحصیل هستند را جذب کند و آنها می توانند به این دانشگاه منتقل شوند.

میرزاده با بیان اینکه برخی از نمایندگان نیز به منطقه ای شدن دانشگاه پیام نور اعتراضاتی داشتند، اظهار داشت: مقرر شد تا دانشگاه پیام نور بررسی در این زمینه داشته باشد و سپس گزارشی را به کمیسیون ارائه کند.

منبع: تسنیم

   #پیام نور #دانشگاه پیام نور #کارآفرینی

محتوای خبر «تصمیم جدید مجلس برای دانشگاه پیام نور» را در سایت «دانا» ببینید