تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تردد وسایل نقلیه از ساعت ۰۸:۳۰ امروز از مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران-قم از موقعیت پل فرودگاه ممنوع است و خودرو هایی که قصد تردد به شهر تهران را دارند از طریق بزرگراه فرودگاه امام خمینی (ره) وارد آزادراه تهران-ساوه شوند.
404983_156.jpg
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه هوشمند تردد شمار بر خط، در حال حاضر غیر از محور های مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محور های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۲۹ دستگاه ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل افزایش را نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۸ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفت، هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

پرترددترین جاده های کشور

آزادراه کرج -تهران، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج، آزادراه قم-تهران، آزادراه ساوه-تهران، محور پاکدشت-تهران و آزادراه تهران-ساوه در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته اند.

محدودیت تردد هفته دفاع مقدس

تردد وسایل نقلیه از ساعت ۰۸:۳۰ روز شنبه مورخ ۳۱ شهریور مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران-قم از موقعیت پل فرودگاه ممنوع است و خودرو هایی که قصد تردد به شهر تهران را دارند از طریق بزرگراه فرودگاه امام خمینی (ره) وارد آزادراه تهران-ساوه شوند.

محدودیت ترافیکی جاده ها تا روز یکشنبه یکم مهرماه ۹۷

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۷ تا ساعت ۶ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۱ از محور های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است؛ تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۳۱ الی ساعت ۰۱ بامداد روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۱ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۳۱ الی ساعت ۰۱ بامداد روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۱ از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از مسیر کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد تریلر ها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۳۱ الی ساعت ۰۱ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۱ ممنوع است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه

محور رامیان -اولنگ-شاهرود واقع در استان های گلستان و سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی، فعلاً مسدود است.

محور ایلام-اسلام آباد غرب واقع در استان ایلام، از مورخ ۱۳ تیر ۹۷ تا اطلاع بعدی به دلیل رفع نقص سیستم روشنایی و تهویه مسدود است.

محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور چابهار-گواتر، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، از مورخ ۱۴ اردیبهشت لغایت ۱۴ آبان ۹۷، ساعت ۷ تا ۱۷:۳۰، به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت، کیلومتر ۴۵ الی ۸۵، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده ها، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند و یا با شماره های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.

   #شهر تهران #کامیون #خودرو #کندوان #گلستان #پیامک #محور هراز #سامانه #البرز #محور کندوان

محتوای خبر «اعمال محدودیت ترافیکی در هفته دفاع مقدس/افزایش ترافیک جاده ها» را در سایت «خبرگزاری دانشجو» ببینید