تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مرصادنیوز: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال محدودیت های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در مسیر تجمع مرکزی عزاداران در شهرکرمانشاه و نقاط پر تردد شهرستان های استان اعمال می شود.

وی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی طی شب های دهه اول محرم و در نقاط پر تردد، افزود: با توجه به برپایی مراسم تاسوعا و عاشورای امسال در مسجد جامع شهر کرمانشاه، محدودیت های ترافیکی از میدان آزادی تا سه راه برق، تقاطع افشار طوس تا میدان غدیر ،میدان کاشانی تا تقاطع هلال احمر و میدان انقلاب تا سه راه شریعتی در نظر گرفته شده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه توقف و ورود خودروها در مسیرهای تعیین شده ممنوع است، افزود: اعمال محدودیت ترافیکی در مسیرهای اصلی دسته های عزاداری در این ایام در درجه اول به منظور ایجاد نظم وامنیت ترافیکی عزاداران و کاهش تخلف در نظر گرفته شده است.

سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: در این ایام نیروهای پلیس راهور در مسیرهای پرتردد به منظور تسهیل و روانسازی بار ترافیکی حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به افزایش حجم ترددها در شب های پایانی دهه اول محرم از رانندگان خواست حتی الامکان از بردن خودرو به مسیرهای پرتردد خودداری کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه در پایان گفت: انتظار می رود که عزادارن حسینی و دسته ها و هیات های مذهبی همکاری لازم را با ماموران پلیس راهور داشته باشند.

   #استان کرمانشاه #رانندگی #کرمانشاه #هلال احمر #عاشورا #خودرو #مسجد جامع

محتوای خبر «اعمال محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در کرمانشاه» را در سایت «مرصاد» ببینید