تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پیش بازی؛ لیورپول - پاری سن ژرمن جدال ژرمن ها در آنفیلد

سه شنبه شب از ساعت 23:30 دقیقه مرسی ساید میزبان جدال حساسی خواهد بود که اگر دوتیم لیورپول و سن ژرمن همگروه نبودند، این دیدار حتی می توانست در مرحله نیمه نهایی برگزار شود.

لیورپول که در لیگ جزیره دست به تاریخ سازی زده و چهار بازی ابتدای فصل خودش رو با پیروزی پشت سر گذاشته، بطور حتم به دنبال نتیجه ای بهتر از UCL فصل پیش خواهد بود.

قرمزهای آنفیلد در آستانه این دیدار حساس در ومبلی از سد تاتنهام پرمهره گذشتند تا خط و نشان کشیده باشند برای همه رقبا، چه در لیگ جزیره، چه در لیگ قهرمانان.

111111.jpg

از سوی دیگر پاری سن ژرمن مطابق معمول بعد از گذشت فقط پنج هفته از ابتدای فصل، با 5 امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گرفته و قهرمانی در فرانسه برای هواداران این تیم به اتفاقی عادی تبدیل شده. اما این قهرمانی های تکراری چیزی نبوده که مالک متمول قطری برای بدست آوردنش تا این حد ریخت و پاش کرده باشد.هدف اصلی سن ژرمن در طی سال های حضور آقای خلیفی بدون شک قهرمانی اروپا بوده و همواره در ابتدای هر فصل شاهد خریدهای گرانقیمت پاریسی ها بوده ایم. هرچند سن ژرمن هرگز در لیگ قهرمانان پا را فراتر از شانزده تیم پایانی نگذاشته اند.

نباید فراموش کرد که بین بازی در لیگ فرانسه و رقابت در لیگ انگلیس تفاوت از زمین تا آسمان است.

کلوپ فقط برای بودن در جمع تاپ سیکس (TOP6) در جدال با تانهام و در آستانه دیدار حساس با پاری سن ژرمن، باید از همه ستاره هایش استفاده کند، اما توخل برای پیروزی چهار-صفر برابر سنت اتین، نیمار و امباپه را به سکوها می فرستد تا برای تقابل با لیورپول بطور کافی استراحت کرده باشند.

222.jpg

نکته جالب اینجاست که این رقابت جزو معدود دیدارهای لیگ قهرمانان خواهد بود که هر دوتیم در پنج بازی اخیر، پنج پیروزی بدست آورده اند.

به هرحال با وجود قرعه سخت گروه C شاید مسیر طولانی تری برای هر دوتیم در راه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان رقم خورده باشد.

باید دید نبرد تفکرات مشابه سرمربی های آلمانی به سود کدامیک به سرانجام خواهد رسید.

   #لیورپول #لیگ قهرمانان #فرانسه #نیمه نهایی #پاری سن ژرمن #نیمار #لیگ فرانسه #لیگ انگلیس #انگلیس

محتوای خبر «پیش بازی؛ لیورپول - پاری سن ژرمن» را در سایت «یک ورزش» ببینید