تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در واکنش به انتقادات به تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در نتایج کنکور گفت: درست نیست کسی که می خواهد به دانشگاه بیاید، به دانشگاه ها بگوید از این شاخصه ها استفاده کن و اینگونه باش تا من هم به این دانشگاه بیایم.
پاسخ وزیر علوم به منتقدان تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور/ دانشگاه ها نحوه انتخاب دانشجویان خود را تعیین می کنند
رویداد۲۴ منصور غلامی (وزیر علوم، تحقیقات و فناوری) در خصوص انتقادات به تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در نتایج کنکور گفت: ابتدا باید بگویم شورایی به نام شورای سنجش و پذیرش وجود دارد و این شوراست که تصمیم می گیرد، در ارزیابی های آزمون سراسری چه ضوابطی مورد استفاده قرار بگیرد.

وی ادامه داد: نکته ای که لازم است، قطعا مورد توجه قرار بگیرد، این است که دانشگاه ها می خواهند، دانشجو بپذیرند نه آنکه سهمیه بدهند، بنابراین خود دانشگاه ها هستند که تعیین می کنند از چه شاخص هایی برای پذیرش دانشجوی مورد نظرشان استفاده کنند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه درست نیست کسی که می خواهد به دانشگاه بیاید، به دانشگاه ها بگوید از این شاخصه ها استفاده کن و اینگونه باش تا من هم به این دانشگاه بیایم، تصریح کرد: این دانشگاه ها هستند که نحوه انتخاب دانشجوهایشان را تعیین می کنند و ان شاءالله بچه های قوی تر وارد دانشگاه ها می شوند.

   #نتایج کنکور

محتوای خبر «پاسخ وزیر علوم به منتقدان تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور/ دانشگاه ها نحوه انتخاب دانشجویان خود را تعیین می کنند» را در سایت «رویداد24» ببینید

منبع خبر (رویداد24) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «پاسخ وزیر علوم به منتقدان تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور/ دانشگاه ها نحوه انتخاب دانشجویان خود را تعیین می کنند» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.