تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سیمکارت دوم در آیفون XS و XS مکس اپل تنها در ۹ کشور پشتیبانی می شود

سیمکارت دوم آیفون های XS و XS مکس از نوع eSIM است، این نوع سیم کارت با وجود مزایای فراوان تنها در ۹ کشور پشتیبانی می شود.

دو گوشی جدید اپل، آیفون XS و آیفون XS مکس از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند، اگرچه این قابلیت در نسخه ی ویژه ی بازار چین به تمام گوشی های دوسیم کارته ی شباهت دارد؛ اما در نسخه های معمول، یک سیم کارت فیزیکی و یک سیم کارت eSIM در نظر گرفته شده است. هرچند استفاده از eSIM مزایای بسیاری دارد، به کارگیری آن نیازمند پشتیبانی از سوی اپراتورها است که این پشتیبانی فعلا فقط در ۹ کشور وجود دارد.

کشورهایی که در حال حاضر اپراتورهایی را دارند که از eSIM پشتیبانی کنند، شامل اتریش، کانادا، کرواسی، جمهوری چک، آلمان، مجارستان، هند، اسپانیا، انگلیس و آمریکا هستند که در آمریکا اپراتور Sprint و اپراتورهای کوچکتر از آن از این ویژگی بی بهره هستند و کاربران برای استفاده از قابلیت یادشده باید به T-Mobile، ورایزن یا AT&T روی بیاورند.

اپل واچ سری ۳، اپل واچ سری ۴، آیفون XS و آیفون XS Max از eSIM استفاده کرده است. گوگل نیز در پیکسل ۲ از این ویژگی استفاده کرد؛ اما eSIM در پیکسل ۲ تنها در آمریکا و صرفا برای زومیت در خصوص این قابلیت چیست؟

پیش فروش آیفون XS مکس، آیفون XS و اپل واچ سری 4 آغاز شد
FDA برای تایید قابلیت نوار قلبی اپل واچ سری 4 از داده های Apple Heart Study استفاده کرده است
بنچمارک اولیه A12 اپل از پیشرفت کم آن نسبت به A11 حکایت دارد
آیفون XS، آیفون XS مکس و آیفون XR از دیدگاه وبسایت اپل
آیفون XS و آیفون XS Max با فناوری شارژ بی سیم سریع تر به بازار عرضه می شوند

   #آیفون #اپل #سیم کارت #چین #پیش فروش #حکایت #انگلیس

محتوای خبر «سیمکارت دوم در آیفون XS و XS مکس اپل تنها در ۹ کشور پشتیبانی می شود» را در سایت «زومیت» ببینید