تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

کمپانی فرانسوی DS قرار است فردا محصول جدید خود را در استودیو طراحی DS در پاریس رونمایی کند. این رویداد به صورت زنده روی وب قرار خواهد گرفت ولی جالب است بدانید که تیزر جدیدی از کراس بک DS3 در فضای مجازی منتشر شده که جزئیات اندکی از این خودرو را آشکار می کند.

شرایط فروش نقدی، اقساطی و مشارکتی محصولات دی اس توسط آرین موتور اعلام…

با توجه به تصاویر پتنت منتشر شده باید گفت که طراحان برند DS کابین فانتزی با شکل الماسی را برای این خودروی جدید طراحی کرده اند. از دیگر تجهیزات داخلی این خودرو فرمان سه پره با گزینه ها و دکمه های مختلف برای کنترل هر چه بیشتر خودرو تعبیه کرده اند که رانندگی را آسان می کنند. همچنین انتظار سیستم سرگرمی و اطلاعات شناور را در این خودرو باید داد.

طراحی پلتفرم این خودرو برگرفته شده از نسل آتی پژو ۲۰۸ با اسم CMP هست که می تواند پیشرانه های مختلف احتراق درون سوخت را در خود جای دهد. البته کارشناسان اعلام کرده اند که نسخه برقی این خودرو با قدرت خروجی ۱۱۳ اسب بخار و باتری ۵۰ کیلووات ساعتی به بازار عرضه خواهد شد و با یک بار شارژ کامل می تواند تا ۴۵۰ کیلومتر مسیر را طی کند.

بعد از این رونمایی، برند DS این کراس اوور سابکامپکت را در نمایشگاه خودرو پاریس به نمایش خبرنگاران بین المللی و عموم در می آورد. نظر شما درباره محصولات فرانسوی DS چیست؟

   #خودرو #پاریس #پژو #کراس اوور #نمایشگاه #فضای مجازی #رانندگی #رونمایی #اسب بخار

محتوای خبر «انتشار تیزر جدیدی از کراس بک DS3» را در سایت «چرخان» ببینید