تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کسب 62 مدال کار بزرگی بود/ از اعتماد و همراهی دکتر سلطانی فر تشکر می کنم دارنده مدال برنز بازی های آسیایی گفت: بنده از اعتماد و همراهی دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان برای اعزام بزرگترین کاروان ورزشی بانوان به بازی های آسیایی تشکر می کنم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمیده عباسعلی، ملی پوش کاراته کشورمان درباره نتایج کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: به نظرم نتایج کاروان ایران خوب بود البته ما می توانستیم بهتر از این نیز باشیم اما کمی بدشانس هم بودیم، روی هم رفته کسب 62 مدال کار بزرگی بود که ملی پوشان در رشته های مختلف انجام دادند و بچه ها در تمامی رشته ها درخشش داشتند.

وی در ادامه اظهار داشت: ابتدا باید از اعتماد و همراهی دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان برای اعزام بزرگترین کاروان ورزشی بانوان به بازی های آسیایی تشکر کنم و فکر می کنم بانوان با این نتایج به بهترین شکل جواب اعتماد مسئولین را دادند.

عباسعلی پیرامون وضعیت خودش گفت: از الان برای حضور در المپیک تلاش می کنیم، ابتدا باید بتوانیم در مسابقات ورودی موفق باشیم و در تلاش هستیم بتوانیم در بازی های لیگ جهانی شرکت کنیم، امیدوارم حمایت مسئولین همچنان از کاراته ادامه داشته باشد، ما درک می کنیم این موضوع را که هزینه ها بالا رفته و امیدوارم فدراسیون بتواند ما را به رقابت های لیگ جهانی اعزام کند.

   #کاروان #بازی های آسیایی #وزیر ورزش #لیگ جهانی #المپیک

محتوای خبر «کسب 62 مدال کار بزرگی بود/ از اعتماد و همراهی دکتر سلطانی فر تشکر می کنم» را در سایت «خبرگزاری برنا» ببینید